Zdobądź licencjonowane plakaty z filmu Transformers

Oficjalne plakaty z filmu Transformers to coś, o czym marzą fani serii filmów o wojnie między Autobotami i Decepticonami, w którą zostali zamieszani ludzie. Mimo, że w film opowiadający o ogromnych robotach zamieniających się w samochody by ukryć swe prawdziwe oblicze wydaje się być dobry tylko dla małych chłopców, to seria filmów cieszy się ogromną popularnością także wśród dorosłej widowni. Transformers ma już łącznie pięć części, najnowsza produkcja pod tytułem „Ostatni Rycerz” miała swą premierę w 2017 roku.


Plakat z filmu Transformers 4
 

Kiedy Transformers 6?
 

Kolejna część filmów o Autobotach ma wejść do polskich kin 11 stycznia 2019 roku. Ma ona nazywać się ”Bumblebee” czyli tak, jak jeden z transformerów kryjący się pod postacią chevroleta camaro. Szósta część Transformers będzie opowiadać o tym, co działo się z Bumblebee przed wydarzeniami z pierwszej części. W filmie główną rolę i właścicielkę Bee ma zagrać Hailee Steinfeld, pojawi się w nim również wrestler John Cena.
 

Obraz na płótnie z filmu Transformers Ostatni Rycerz
 

Dla wszystkich fanów Transformerów mamy plakaty, które wydrukowane zostały na grubym i trwałym papierze posiadającym matową powierzchnię zapobiegającą odbijaniu się światła. Kolory na plakatach są intensywne i wyraziste, całość perfekcyjnie prezentuje się za szybą w ramach. Sprawdź, jakie plakaty i gadżety przygotowaliśmy dla miłośników kina Michaela Baya i jego Transformerów. 

PayU