Pink Floyd

Pink Floyd - Oryginalne plakaty, obrazy i gadżety z zespołem

Pink Floyd - oficjalne plakaty i akcesoria z zespołem

Angielski zespół rockowy Pink Floyd został założony w 1965 roku w Londynie. W ich pierwszym składzie występowali: Roger Waters na gitarze basowej, Richard Wright na keyboardzie, Syd Barett jako wokalista i gitarzysta oraz Nick Mason na perkusji. W 1968 roku dołączył do nich gitarzysta David Gilmour. Grupa znana jest z filozoficznych tekstów piosenek, eksperymentów z dźwiękiem, innowacyjnego podejścia do kwestii grafiki na okładkach albumów oraz rozbudowanych występów koncertowych. Sprzedali na całym świecie ponad 250 milionów płyt, co czyni ich jedną z najlepiej sprzedających się grup muzycznych w historii. Zespołem inspirowali się tacy artyści jak David Bowie, Genesis czy Radiohead.

 

Plakat zespołu Pink Floyd

 

Pink Floyd – plakaty i obrazy
 

W naszym sklepie znajdziesz fantastyczne plakaty z okładkami słynnego zespołu, takie jak „The Wall”, „Wish You Were Here” oraz „The Dark Side of the Moon”. Koniecznie sprawdź też poster „Back” na którym widnieje pięć kobiet, które na swych plecach namalowane mają okładki kapeli, między innymi „Animals”, „Atom Heart Mother” czy „Relics”. Mamy też pokaźną kolekcję obrazów na płótnie z grupą Pink Floyd, przykładowo canvas przedstawiający logo TDSOTM, okładkę albumu „P•U•L•S•E”, „The Division Bell” oraz „Echoes”. Mamy też czarno-biały obraz przedstawiający członków kapeli.

 

Plakat Pink Floyd

 

Gadżety Pink Floyd
 

Nice Wall oferuje Ci również mnóstwo gadżetów związanych z zespołem. Są to między innymi fantastyczne piersiówki wraz z kieliszkami i lejkiem, idealne na prezent czy domową imprezę. Znajdziesz też u nas breloki oraz przypinki z logo grupy, a także okładkami płyt. Do wyboru masz jeszcze genialne szklane kieliszki oraz ceramiczny kubek z uchem z okładką „Animals”. Jeśli jesteś fanem tego angielskiego zespołu wykonującego progresywnego rocka, to zachęcamy Cię do kupna naszych oryginalnych plakatów i gadżetów z Floydami

PayU