Wykaz kosztów dostawy i dostawców sklepu eplakaty.pl

Kontakt do firm spedycyjnych i terminy dostaw

Wykaz kosztów przesyłek dla wybranych produktów
Terminy dostarczenia przesyłek

Firmy spedycyjne z których korzystamy

Kontakt do firm spedycyjnych

Sposób pakowania

 


Wykaz kosztów przesyłek dla wybranych produktów

zamawiając kilka produktów za przesyłkę zapłacisz tylko raz. W przypadku jeżeli zdecydujesz się odebrać przesyłkę w naszej firmie, koszty dostawy wynoszą 0 zł. Poniżej przedstawiamy tabelę z kosztami dostawy poszczególnych produktów w przypadku wyboru różnych form dostawy i płatności. 

 

  przesyłka ekonomiczna paczka pocztowa 48h kurier DHL paczka pocztowa 48h pobranie kurier DHL pobranie

plakaty
reprodukcje
naklejki
tatuaże
opaski
notesy
kalendarze

7,90 zł* 9,9 zł 15,90 zł 13,90 zł 19,90 zł
fototapety
reprodukcje 3D
  14,90 zł 16,90 zł 17,90 zł 19,90 zł
obrazy
lustra
antyramy
do wymiaru max. 70x100 cm
  15,90 zł 19,90 zł 17,90 zł 21,90 zł
obrazy
powyżej wymiaru 70x100 cm
    19,90 zł   21,90 zł
antyramy 140x100 cm
antyramy 158x53 cm
    24,90 zł   29,90 zł
  dostawa w 72 h dostawa w 48 h dostawa w 24 h dostawa w 48 h dostawa w 24 h

*Opcja niedostępna przy wydrukach indywidualnych. Chodzi o zamówienia na wydruki ze zdjęcia Klienta zamawiane za pomocą panelu "Wydrukuj własne zdjęcie"

 

 


Terminy dostarczenia przesyłek i ich rodzaje


Poczta-Polska
Deklarowany czas dostarczenia przesyłki ekonomicznej przez pocztę to 3 dni robocze licząc od dnia nadania przesyłki na terenie kraju.

Deklarowany czas dostarczenia paczki pocztowej 48 h wynosi D + 2 dni robocze licząc od dnia nadania przesyłki na terenie kraju. 
Przesyłki odbiera od nas samochód poczty polskiej o godzinie 16 każdego dnia roboczego. 

Terminy dostarczenia przesyłek przez pocztę są jedynie deklarowane, nie gwarantowane. Oznacza to, że czas oczekiwania na przesyłkę pocztową może się wydłużyć a klientowi nie przysługuje w takim przypadku zwrot kosztów transportu. Jeśli przesyłka pocztowa nie dotrze w ciągu 14 dni od daty nadania, prosimy o kontakt: sklep@eplakaty.pl
Nasza firma zajmie się reklamacją przesyłki na poczcie. Z reguły czas rozpatrzenia reklamacji przez pocztę to około 30 dni.
Uwaga ! Zanim poprosisz o działanie z naszej strony upewnij się ,
że listonosz nie zostawił awiza a przesyłka nie czeka na Ciebie na w urzędzie pocztowym.


Kurier DHL
Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki kurierskiej to 1 dzień roboczy
licząc od dnia nadania przesyłki na terenie kraju.

W przypadku kuriera gwarantowany termin dostarczenia oznacza, że jeśli kurier spóźni się z doręczeniem przesyłki, Klient ma prawo do złożenia wniosku o zwrot poniesionych kosztów wysyłki związanych z realizacją zamówienia. Jeśli przesyłka kurierska nie dotrze w ciągu 2 dni od daty nadania, prosimy o kontakt: sklep@eplakaty.pl
Nasza firma zajmie się reklamacją przesyłki. Z reguły czas rozpatrzenia reklamacji przez kuriera to około 30 dni. Uwaga ! Zanim poprosisz o działanie z naszej strony upewnij się , że kurier nie zostawił awiza.


 


Firmy spedycyjne z których korzystamy


Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz zadecydować jaka firma ma dostarczać Twoją przesyłkę. Wyboru możesz dokonać między firmą kurierską DHL lub Pocztą-Polską. Jeśli żadna z tych firm nie jest dla Ciebie odpowiednia, istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy.

 DHL_logo    poczta    

Uwaga ! Wybierając formę dostawy akceptujesz warunki i regulamin usług wskazanego przewoźnika. Regulaminy i warunki dostaw firm z których korzystamy możesz znaleźć na stronach: www.poczta-polska.pl, www.dhlparcel.pl

 


Kontakt do firm spedycyjnych

Poczta Polska
Infolinia: 0 801 333 444
www.poczta-polska.pl

Kurier DHL
Infolinia: 42 6 345 345
0 801 345 345
www.dhlparcel.pl

 

 


Sposób pakowania


Wszystkie zakupione plakaty, reprodukcje i art printy przed wysyłką są rolowane a następnie foliowane. Nigdy nie składamy naszych prac w 'kosteczkę'. Wstępnie przygotowane do wysyłki produkty pakujemy w twarde tuby tekturowe o średnicy od 4 do 5 cm . Tuby wykonane są bardzo solidnie z myślą o przesyłkach delikatnych przedmiotów. Na około 1000 przesyłek z plakatami, reprodukcjami i art. Printami zaledwie kilka przesyłek podczas transportu ulega uszkodzeniu.
 

Fototapety zakupione w naszym sklepie w pierwszym etapie są zawijane, każdy bryt razem. Następnie zwój zabezpieczony jest z zewnątrz szarym papierem pakowanym. Papier chroni wydruk przed zarysowaniami i kurzem. Dodatkowo zawinięty na brzegach wydruku zabezpiecza krawędzie przed podarciem i zagięciem. Tak przygotowane fototapety pakowane są do grubych tub kartonowych o średnicy od 5 do 7 cm i grubości ścianki 3 mm . Tuby są bardzo mocne i odporne na zgniecenia. 
 

Ramy, antyramy, obrazy i płótna naciągnięte na blejtramy wstępnie zabezpieczane są folią streach. Folia chroni nasze produkty przed wilgocią. Następnie produkty są zabezpieczane kartonowymi ramkami, narożnikami papierowymi lub tekturą falistą. Stosujemy także folię bąbelkową. Wstępnie przygotowane do wysyłki produkty pakowane są w grube, kilku warstwowe kartony. Brzegi kartonów zabezpieczamy wypełniaczem lub piankowymi profilami. Pudełka zaklejane są szarą taśmą, a na każdym z nich naklejane są nalepki ostrzegawcze.

 

 


 

PayU