Harry Potter

Harry Potter - Oficjalne plakaty i gadżety z filmów

Idealne gadżety dla fanów Harrego Pottera

Jeżeli skrycie marzysz o tym, że pewnego dnia do Twojego domu wleci sowa trzymając w dziobie list z pieczęcią Hogwartu, to nie martw się, nie jesteś sam. Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, magicznego charakteru to trafiłeś w dobre miejsce. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo plakatów i obrazów na płótnie z motywami Harry'ego Pottera. Nasze postery przedstawiają wiele miejsc, które Harry odwiedzał. Między innymi plakat z Diagon Alley czy Hogwartem. Na plakatach widzimy też mnóstwo bohaterów filmu: Harrego, Rona, Hermionę, Snape’a czy Syriusza Blacka. Na obrazach na płótnie zobaczyć możesz herby domów Hogwartu, Patronusy, a także takie postaci jak Albus Dumbledore czy Rubeus Hagrid.
 

Plakat z Insygniami Śmierci z Harrego Pottera

 

Harry Potter – gadżety dla fanów
 

W Nice Wall aż roi się od fantastycznych gadżetów z Harrym Potterem. Zaczynając od gumowych breloków ze Zgredkiem, Luną Lovegood, Lordem Voldemortem czy Draco Malfoy’em, przez ceramiczne kubki z uchem przedstawiające herby domów i mieszkańców Hogwartu, totalnie wyjątkowy kubek w kształcie kociołka, w którym uczniowie uczyli się mieszać eliksiry, zestawy śniadaniowe z motywami HP, notesy z twardymi, skórzanymi okładkami, naklejki i opaski z godłami Gryffindoru, Hufflepuff, Slytherinu i Ravenclaw, kończąc na wycieraczkach do butów w kształcie Tiary Przydziału i przypinkach z nazwami zaklęć. W naszym sklepie masz tak ogromny wybór, że aż ciężko się zdecydować. Sprawdź sam, ile dobroci znajdziesz na naszej stronie!

 

Obraz na płótnie Expecto Patronum Harry Potter

 

Najsławniejszy czarodziej świata
 

Harry Potter to zdecydowanie najsławniejszy czarodziej naszych czasów. Jego rodzice zostali zamordowani przez najpotężniejszego czarnoksiężnika – Lorda Voldemorta, kiedy Harry był jeszcze dzieckiem. Tego dnia Voldemort nieświadomie pozostawił w Harrym swoją cząstkę, tak zwanego horkruksa, co zapoczątkowało największą w dziejach świata magii wojnę o Hogwart. Potter wraz z dwójką swoich przyjaciół Ronem i Hermioną musieli stawić czoła Czarnemu Panu, który pragnął zawładnąć światem czarodziejów i podporządkowaniu im mugoli – zwykłych śmiertelników nie posiadających daru magii.


Naklejki z filmu Harry Potter Przypinki z motywami z filmów o Harrym Potterze

 

Dlaczego Harry Potter był wybrańcem?
 

Odpowiedź na to pytanie poznajemy z części „Zakon Feniksa”. Dowiadujemy się wtedy o przepowiedni Sybilli Trelawney, która dotyczy pokonania Czarnego Pana:

„Oto nadchodzi ten, który ma moc, pokonania Czarnego Pana… Zrodzony z tych, którzy trzykrotnie mu się oparli, a narodzi się, gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca… A choć Czarny Pan naznaczy go jako równego sobie, będzie miał moc, jakiej Czarny Pan nie zna… I jeden z nich musi zginąć z ręki drugiego, bo żaden nie może, gdy drugi przeżyje… Ten, który ma moc pokonania Czarnego Pana narodzi się gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca…” – J.K Rowling „Harry Potter i Zakon Feniksa"

Harry urodził się 31 lipca, czyli w ostatni dzień siódmego miesiąca. Voldemort naznaczył go podczas rzucenia w niego zaklęciem Avada Kedavra, jednak czar odbił się od rocznego Wybrańca i uderzył w Lorda. Harry to jedyny człowiek, który przeżył to zaklęcie. Na jego czole pojawiła się blizna na znak błyskawicy, która symbolizowała tamte wydarzenia. Zaklęcie śmierci nie podziałało na chłopca ponieważ jego matka, Lily Potter osłoniła go własnym ciałem, dzięki czemu Chłopiec, Który Przeżył dostał ochronę: bezgraniczną miłość matki, która oddała za niego życie.  

 

Plakat z Harrym Potterem i Lordem Voldemortem

PayU