Marvel

Marvel - Oficjalne gadżety i plakaty z bohaterami uniwersum

Obrazy, plakaty i gadżety z superbohaterami uniwersum Marvel'a

Jeżeli jesteś fanem Iron Mana, Kapitana Ameryki, Hulka, Thora, Czarnej Wdowy i Hawkeye’a, czyli tak zwanych Avengersów, jeżeli ukąszony przez pająka Peter Parker jako Spierdman to twój ulubiony superbohater, i zawsze chciałeś być częścią paczki Strażników Galaktyki, to plakaty, obrazy i gadżety z tymi superbohaterami Marvela prawdopodobnie sprawią Ci niemałą radość. W naszym sklepie znajdziesz kubki, breloki, przypinki, notesy, wycieraczki i wiele innych świetnych akcesoriów z najpopularniejszymi postaciami studia Marvel.

 

Komiksowe plakaty z superbohaterami Marvela

 

Avengers – jak oglądać po kolei?
 

Wszystkie filmy opowiadają o drużynie potężnych superbohaterów, których celem jest ochrona świata przed zagrożeniami zarówno wewnętrznymi jak i pozaziemskimi. Formacja została sformułowana w 2012 roku przez Nicka Fury'ego, dyrektora T.A.R.C.Z.Y, kiedy Loki i jego armia próbowali opanować Ziemię. Jeśli jeszcze nie zobaczyłeś wszystkich filmów o przygodach Kapitana Ameryki, Iron Mana i spółki to spokojnie, podpowiemy Ci, jak oglądać poszczególne części, które są ze sobą połączone fabularnie. Pierwszym filmem Marvel Cinematic Universe jest powstały w 2008 roku Iron Man, który rozpoczął I Fazę. Na końcu filmu możemy usłyszeć o inicjatywie Avengers z ust Fury'ego. W tym samym roku wyszedł też Niesamowity Hulk, gdzie w końcowej scenie jesteśmy świadkami rozmowy Starka z Bannerem o założeniu drużyny superbohaterów. Następnym filmem do zobaczenia jest druga część Iron Mana. W tym filmie znowu widzimy dyrektora T.A.R.C.Z.Y mówiącego o supergrupie. Ponad to, jeden z agentów Fury'ego informuje go o odnalezieniu na dnie krateru tajemniczego młota. I tu wkracza Thor, a w scenie po napisach znowu widzimy siedzibę S.H.I.E.L.D. i jej dyrektora.

 

Obrazy na płótnie z superbohaterami Marvela

 

Następny w kolejności jest Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Dowiadujemy się w nim jak Steve Rogers zamienił się w jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Film jak zwykle kończy się pojawieniem Fury'ego i rozmowie z przyszłym członkiem Avengers. I właśnie po tym filmie nadchodzi wielkie wydarzenie. 2012 rok i premiera pierwszych Avengersów. Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa i Hawkeye stają do walki przeciwko Lokiemu, przybranemu bratu Thora. W tej części widzimy też po raz pierwszy Thanosa, o którym więcej już za chwilę. Kolejnymi filmami do obejrzenia, które wchodzą w Fazę II są: Iron Man 3, Mroczny świat, Zimowy żołnierz, Strażnicy Galaktyki, duga część Avengers – Czas Ultrona oraz Ant-Man. W filmach tych po raz pierwszy słyszymy o Kamieniach Nieskończoności oraz znowu dowiadujemy się co nieco o Thanosie: widzimy jak zakłada Rękawicę Nieskończoności i słyszymy jego przysięgę, o zdobyciu wszystkich kamieni.

 

Plakat z filmu Avengers: Wojna Bez Granic

 

Trzecią fazę rozpoczął film Wojna bohaterów. W 2016 roku pojawia się Doktor Strange, rok później kolejna część Strażników Galaktyki, Spider-Man: Homecoming, Ragnarok, w którym szczególną uwagę należy zwrócić na scenę po napisach. Następnie pojawia się Czarna Pantera i wreszcie dochodzimy do momentu, na który czekali wszyscy fani Marvelowskich bohaterów: Avengers: Wojna Bez Granic. Jeśli kiedykolwiek fantazjowałeś o zobaczeniu wszystkich ulubionych postaci w jednym filmie, to Infinity War spełnia twoje marzenia. W tym filmie pojawiają się wszyscy powyżej wymienieni bohaterowie, a główny czarny charakter to potężny Thanos, który chce zgładzić połowę ludzkości. Po Infinity War wyszła druga część Ant-Mana. MCU ma w tej fazie wypuścić jeszcze dwa filmy: Kapitan Marvel oraz czwartą część Avengers.

 

Plakat z Punisherem

 

Superbohaterowie Marvela na plakatach
 

Jeżeli wszystkie wyżej wymienione filmy to dla Ciebie wciąż mało, a jakimś cudem nie słyszałeś jeszcze o współpracy platformy Netflix ze studiem Marvel, to koniecznie musisz sprawdzić, którzy z bohaterów pojawili się we własnych serialach inspirowanych komiksami. Są to między innymi Daredevil, Iron Fist, Luke Cage i Punisher, których plakaty i gadżety możesz znaleźć w naszym sklepie. Oprócz nich, oferujemy Ci oczywiście szeroką gamę produktów z Avengersami. Plakat z wszystkich części filmów o drużynie herosów, mnóstwo plakatów ze Spider-manem, Czarną Panterą, Thorem. Obrazy na płótnie z Iron Manem, Hulkiem czy Kapitanem Ameryką. Oczywiście obrazy i postery z superbohaterami możesz też kupić w ich komiksowej wersji, która nie rzadko różni się od tej filmowej.

 

Plakat z Deadpoolem

 

Avengers – gadżety idealne na prezent
 

W Nice Wall aż roi się od fantastycznych Marvelowskich gadżetów. Ceramiczne kubeczki z uchem Strażnicy Galaktyki czy X-meni, kubki podróżne z Deadpoolem, Hulkiem i Punisherem. Następnie breloki w kształcie Rękawicy Thanosa, logo Marvela czy Avengersów, notesy z najlepszymi herosami, przypinki i naklejki oraz oryginalne wycieraczki do butów z Grootem i innymi superbohaterami. Wybór jest ogromny, zatem nie zwlekaj i zamów oficjalne gadżety ze swoimi ulubionymi herosami!

 
Przypinki z Avengersami

PayU