Zdobądź oryginalne plakaty i gadżety z polskimi piłkarzami

Polski Związek Piłki Nożnej powstał 20 grudnia 1919, w 1923 został członkiem FIFA, a od 1955 roku jest członkiem UEFA.
PZPN odpowiada za między innymi trenowanie dzieci i młodzieży, wyznaczanie miejsca organizacji meczów Reprezentacji, przyznawanie licencje klubom piłkarskim, organizację i nadzór nad 9 ligami rozgrywkowymi czy kontakty z kibicami i mediami.
 

Plakat z zawodnikami Polskiej Reprezentacji Milik, Lewandowski, Grosicki


Oryginalne plakaty polskich piłkarzy
 

Dla wszystkich fanów piłki nożnej, a w szczególności naszej wspaniałej Reprezentacji Polski mamy do zaoferowania fantastyczne plakaty. Każdy dumny kibic powinien powiesić na swojej ścianie plakat z zawodnikami Polskiej Reprezentacji. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne plakaty z napastnikiem Robertem Lewandowskim, który na dzień dzisiejszy dla Polski zdobył 46 bramek, Arkadiuszem Milikiem, który w swojej 6 letniej karierze w reprezentacji zdobył 11 bramek w 34 rozegranych meczach, czy fototapetę z rekordzistą pod względem liczby występów bramkarza w reprezentacji Polski – Arturem Borucem, który 1 marca 2017 roku poinformował o zakończeniu kariery reprezentacyjnej.


Zobacz plakat z zawodnikami Polskiej Reprezentacji
 

Kibicowskie gadżety


Dla fanów będących w ciągłym biegu, którzy nie mają czasu nawet wypić porannej kawy polecamy kubki termiczne z piłkarzami naszej reprezentacji. Można zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie, mając pewność, że zawartość kubka nie zmieni swej temperatury ani się nie wyleje. Jeśli zaś poranna kawa wypita w świętym spokoju to Twój codzienny rytuał, wybierz nasze ceramiczne kubki z uchem, ozdobione grafiką przedstawiającą naszych piłkarzy. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta oraz są wytworzone z najwyższej jakości materiałów.

PayU