Fallout

Fallout - Licencjonowane akcesoria i plakaty z gry

Wybrana kategoria jest pusta.

Kupuj oryginalne plakaty i gadżety z motywami z gry Fallout

Markowe i licencjonowane plakaty z gry Fallout to fantastyczny pomysł na prezent dla gracza. Jeśli znasz miłośnika tej gry, bądź sam nim jesteś, to dobrze wiesz o czym tu mowa. Multum godzin spędzonych na rozgrywce Fallouta sprawia, że przywiązujemy się do postaci, którą kierujemy, zwłaszcza, że w grze chodzi o odnalezienie syna w postapokaliptycznym, zniszczonym przez wojnę nuklearną świecie.


Plakaty z gry Fallout powieszone nad kanapą


Fallout 76 - informacjeAkcja najnowszego Fallout’a osadzona jest w 2012 roku, 25 lat po wojnie atomowej, która zniszczyła Ziemię. Nasz bohater pochodzi z tak zwanej Krypty 76, jednego ze schronów przeciwatomowych, które wybudował rząd USA. W Dniu Powrotu mieszkańcy krypty opuszczają ją, by na nowo odbudować i zasiedlić Wirginię. W grze mamy do czynienia z nowymi przeciwnikami, a niektórzy z nich są inspirowane lokalnymi legendami, na przykład Mothman czy potwór z Flatwoods. Ta część gry Fallout to pierwsza w historii studia Bethesda Game gra w całości wieloosobowa, oznacza to, że w grze nie pojawią się żadni bohaterowie niezależni, a wszystkimi ocalałymi ludźmi będą inni gracze.

Oryginalne kieliszki z gry Fallout

Fallout – plakaty i gadżety dla graczy

 

Wszystkie nasze produkty są oryginalne, posiadają licencję producenta, więc jeśli lubisz kupować markowe produkty, to możesz mieć pewność, że znajdziesz je właśnie u nas. Sprawdź nasz plakat Fallout 76 T51b, który przedstawia hełm pancerza T-51b, występującego we wszystkich seriach gry. Świetną ozdobą na ścianę będzie również poster z Vault Boy’em, maskotką firmy Vault-Tec i jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków Fallout’a.
Kubek Nuka Cola Fallout w kształcie rakiety

Kolejnym symbolem tej gry jest Nuka Cola. Mamy wiele gadżetów z motywem tego napoju, przykładowo fantastyczny kubek w kształcie butelki-rakiety. Czy kiedykolwiek podczas grania miałeś nieziemską ochotę spróbować tego kultowego trunku? Teraz możesz zdobyć własną porcję Nuka Coli! Znaleźć też możesz brelok z logo napoju, a także fantastyczne postery – dokładnie takie, jakie możesz zauważyć podczas rozgrywki. Jeśli kolekcjonujesz zestawy, to polecić możemy Ci nasze kieliszki, piersiówkę z kieliszkami i lejkiem oraz genialny komplet śniadaniowy, który składa się z miseczki i kubka, również z logo Nuka Cola. Jeżeli jesteś fanem Fallout, to z pewnością spodobają Ci się nasze gadżety i plakaty.

Piersiówka Nuka Cola z gry Fallout w oryginalnym pudełku  

PayU