Avengers

Avengers - oryginalne plakaty i gadżety Marvela

Jak powstała drużyna Avengers?

Filmy Avengers od lat podbijają rankingi oglądalności. Pierwszy z nich ukazał się w 2012 roku i zamykał on I fazę MCU. To właśnie wtedy Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Sokole Oko łączą się by razem stawić czoła Lokiemu i jego armii pozaziemskiej rasy Chitauri. Historia Avengers tak naprawdę rozpoczyna się od Nick’a Fury, dyrektora T.A.R.C.Z.Y. To on połączył ze sobą największych sobie znanych herosów i stworzył drużynę Avengers. Od 2012 roku powstały jeszcze dwa filmy o grupie superbohaterów: Czas Ultrona w 2015 oraz Wojna bez Granic w 2018. Czwarta część Endgame zaplanowana jest na kwiecień 2019.

 

Plakat z filmu Avengers: Czas Ultrona

 

Kto wciela się w superbohaterów Marvela?
 

W filmach o Avengers aktorzy pozostają niezmienni od lat. W roli Iron Mana od 2008 roku wciela się Robert Downey Jr., W postać Kapitana Ameryki od 2011 roku wciela się Chris Evans, Natashę Romanoff, czyli Czarną Wdowę gra Scarlett Johansson, w roli Hulka występuje Mark Ruffalo, boga piorunów Thora gra Chris Hemsworth, a w roli Clinta Bartona, czyli Sokolego Oka występuje Jeremy Renner. W 2018 roku w filmie Infinity War obsada Avengers znacznie powiększyła się, gdyż do supergrupy dołączyły postacie znane ze swoich solowych filmów: Strażnicy Galaktyki, Doctor Strange, Spider-man, Czarna Pantera oraz Zimowy Żołnierz. Wszyscy Ci superbohaterowie zjednoczyli się, by powstrzymać potężnego Thanosa przed zagładą połowy ludzkości.

 

Obrazy na płótnie z filmu Avengers: Wojna Bez Granic Plakat z bohaterami filmu Avengers: Infinity War

 

Avengers: Gadżety i Plakaty
 

W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo genialnych plakatów i gadżetów z drużyną Avengers. Plakat z pierwszej części przedstawiający Tony’ego Starka w zbroi Iron Mana, Bruce’a Bannera pod postacią Hulka, Steve’a Rogersa jako Kapitana Amerykę i boga piorunów Thora. Poster z superbohaterami na tle ich głównego wroga z filmu Avengers: Czas Ultrona, bądź plakaty z najnowszej części Marvelowskiej drużyny Inifnity War, na których widzimy najpopularniejszych superbohaterów tego studia, takich jak Star Lord, Gamora, Rocket i Groot z Guardians of the Galaxy, Spider-man czy Doctora Strange’a, a także głównego antagonistę filmu Thanosa. Nie brakuje też nam fantastycznych gadżetów z super drużyną, takich jak brelok w kształcie rękawicy Thanosa, kubek z logo Avengers czy notes z Wojny bez Granic.

 

Przypinki z Avengersami

PayU