Zapowiedź ostatniego sezonu Gry o Tron

2018-12-11 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Plakaty i gadżety z Gry o Tron

Kilka dni temu w sieci pojawił się zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron. Przedstawia on to, czego domyślili się fani oglądając finał poprzedniego sezonu – wojna ognia i lodu nadchodzi. Filmik przedstawia pochłaniający wszystko na swojej drodze, zmierzający z północy lód oraz kontratakujący, pochodzący z południa ogień. Wojna z Innymi zbliża się wielkimi krokami!

W Internecie krąży całe mnóstwo teorii na temat ósmego sezonu Game of Thrones. Fani wróżą, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie, a kto podzieli los 150 966 (jeden z fanów policzył wszystkie śmierci w ciągu 7 sezonów) bohaterów tej serii i zginie. Pewni możemy być tylko tego, że ostatni sezon GOT będzie liczył 6 odcinków, które będą znacznie dłuższe niż standardowe epizody. Co ciekawe, HBO ogłosiło, że nakręci kilka alternatywnych wersji finału Gry o Tron, aby zapobiec przeciekom.

A jakie są wasze teorie o Grze o Tron? Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Kto Zginie? Czy Siedem Królestw Przetrwa wojnę z Innymi? Podzielcie się z nami swoją opinią!

 

 

Po oryginalne plakaty i gadżety z Gry o Tron zapraszamy tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.