Sprawdźcie nowości w naszym sklepie!

2018-12-07 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Nowe produkty w sklepie Nice Wall

Sprawdź jakie nowości ostatnio pojawiły się w naszym sklepie!

 

W ciągu ostatnich kilku dni na naszej stronie pojawiły się fantastyczne plakaty, kubki oraz breloki z zyskującego popularność serialu Stranger Things.
Mamy też kilka nowości od Disneya, Marvela a także Gry o Tron i Jurassic World.

Serial Stranger Things podbił serca milionów widzów na całym świecie swoją mrocznością i klimatem lat osiemdziesiątych. Sami chętnie odpalamy Netflixa aby po raz kolejny zobaczyć ostatnie dwa sezony w oczekiwaniu na kolejny. Nie dziwimy się zatem, dlaczego tak chętnie sięgacie po postery i gadżety przedstawiające właśnie z mieszkańców Hawkins.

 

Plakat z komiksowym Vaderem Poster z Serialu Stranger Things

 

Kubki 3D cieszą się w naszym sklepie ogromną popularnością, dlatego dwoimy się i troimy, aby co chwilę dostarczać wam nowe, ciekawe kształty i wzory. Tym razem jest to budzący kontrowersje kubek z gumową pokrywką „Shoneys Butt” dla fanów serialu Rick and Morty. Dodaliśmy też kolejny kubek w kształcie głowy, tym razem bohatera komiksów i filmów Marvela – Deadpoola. Pojawił się też nowy kociołek z filmu Harry Potter „Amortentia Love Potion”, czyli idealny kubek na najsilniejszy eliksir miłosny na świecie.

 

Kubek

 

 Kubek-kociołek

 

Koniecznie sprawdź, jakie jeszcze nowości pojawiły się w naszym sklepie. Być może gadżet bądź plakat z Twojego ulubionego filmu lub serialu właśnie trafił do naszego magazynu!

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę najnowszych produktów w naszym sklepie.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.