Pierwszy Zwiastun Avengers: Endgame!

2018-12-12 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Zwiastun 4 części Avengers: Endgame

Pojawił się w zeszły piątek i w ciągu 24 godzin pobił rekord oglądalności. Zapowiedź najnowszego filmu Marvela „Avengers: Endgame” obejrzano 289 mln razy w ciągu pierwszej doby po dodaniu, co sprawiło, że zwiastun ten zdobył tytuł „najczęściej oglądanego trailera w historii”.

Endgame to film wieńczący historię zapoczątkowaną ponad dekadę temu. Nie dziwne więc, że fani niecierpliwie czekają na zakończenie, tym bardziej po tym, co wydarzyło się w Infinity War. W zwiastunie możemy zobaczyć „ocalałych” bohaterów, takich jak Tony Stark, Steve Rogers, Thor, Natasha Romanoff czy Bruce Banner. Atmosferę, jaka panuje wśród pozostałych można wyczuć już od pierwszych sekund. Iron Man przygotowujący pożegnalną mowę dla Pepper Potts, Kapitan Ameryka we łzach, Czarna Wdowa mówiąca o tym, co zrobił Thanos… Wszyscy są zdruzgotani wydarzeniami z Wojny Bez Granic.

W filmie pojawi się jakże oczekiwany Clint Barton, czyli Sokole Oko. To pierwsza z osób, które pojawiły się w zwiastunie zaskakując widzów.  Drugą z postaci jest Scott Lang czyli Ant-Man. Widzowie zastanawiają się, gdzie podziała się Kapitan Marvel. W końcu ich teorie opierały się na tym, że to właśnie ona pomoże Avengersom uratować sytuację. Jej udział w filmie jest potwierdzony, zatem zostaje nam tylko czekać na kolejne zwiastuny, w których być może się pojawi. Solowy film Kapitan Marvel trafi do kin 8 marca 2019 roku.

Co wydarzy się w Endgame? Czy Gamorę, Spider-mana, Groota, Doctora Strange i resztę bohaterów można uratować? Tego dowiemy się już 25 kwietnia 2019 roku.


Zwiastun Avengers 4 możecie zobaczyć tutaj:
 


A po oficjalne plakaty i gadżety z superbohaterami Marvela zapraszamy tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.