Premiera Endgame

2019-04-25 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Premiera Endgame, gadżety i plakaty z Avengers

 

14 kwietnia 2008 roku MCU ukazało światu swojego pierwszego superbohatera, od którego wszystko się zaczęło - Iron Mana, którego zagrał genialny Robert Downey Jr. Następnie na dużych ekranach pojawili się kolejno Hulk, Thor i Kapitan Ameryka. To właśnie oni wraz z Hawkeye i Black Widow tworzą oryginalną szóstkę Avengers. Kiedy 7 lat temu po raz pierwszy zobaczyliśmy zjednoczonych superbohaterów, nie mieliśmy pojęcia, że właśnie tak potoczą się ich losy. Kiedy rok temu oglądaliśmy Infinity War nie mogliśmy uwierzyć w to, co się stało. Byliśmy niesamowicie szczęśliwi widząc Strażników Galaktyki, Avengersów, Spider-mana, Czarną Panterę czy Doctora Strange’a walczących przeciwko okrutnemu Thanosowi i nie spodziewaliśmy się, że połowa naszych ulubieńców po prostu obróci się w pył.

 

Plakat z Avengers 

 

Jak avengers pokonają Thanosa?

 

Nadszedł czas na rewanż, na pomszczenie poległych. Nadszedł czas na grę końcową. Every Journey Has an End. Nasi ulubieni superbohaterowie, oryginalna szóstka Avengers przyrzeka, że ocalą swoich bliskich i połowę ludzkości whatever it takes. Czy im się uda? Czy pokonają szalonego tytana Thanosa? Czy to właśnie Kapitan Marvel go pokona? Kto poświęci swoje życie w Endgame? Odpowiedzi na te pytania już od dzisiaj możecie znaleźć w kinach podczas seansu, który trwa aż 3 godziny. I pamiętajcie, jeśli już poznacie zakończenie wojny z Thanosem #DontSpoilTheEndgame.

 

Poster promujący Avengers: Endgame Plakat z bohaterami filmu Avengers: Endgame

 

Plakaty Avengers

 

W sieci pojawiło się całe mnóstwo oficjalnych plakatów Avengers: Endgame jak i tych wykonanych przez fanów. W naszym sklepie możecie znaleźć jedynie licencjonowane plakaty Avengers Koniec Gry, jednak warto zwrócić uwagę na fanowskie wersje plakatów, które są naprawdę niesamowite:

 

 

 


źródło zdjęć: twitter
 

Oficjalne plakaty Avengers: Endgame znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.