Nowości w Nice Wall

2019-04-26 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Nowe produkty w Nice Wall

 

W naszym sklepie pojawiły się nowe plakaty i gadżety, z których głównie powinni być zadowoleni fani Gry o Tron oraz Marvela. Wraz z premierą 8 sezonu GoT oraz 4 części Avengers do naszego magazynu trafiły jeszcze cieplutkie, fantastyczne postery z Daenerys, Jonem i Nocnym Królem na Żelaznym Tronie a także plakaty Endgame przedstawiające Iron Mana, Thora, Hulka czy Kapitana Amerykę.

 

Plakat z Jonem na Żelaznym Tronie Poster z Daenerys na Tronie

Plakat Avengers Logo Poster z bohaterami Avengers: Endgame

 

Produkty eco w Nice Wall

 

Wśród nowości pojawiły się też nowe ekologiczne kubki. Jeśli chcesz dbać o środowisko i naszą piękną planetę, to nasze kubki będą dla Ciebie idealne. Są wykonane z w pełni biodegradowalnych materiałów, które nie zaszkodzą Ziemi. Do naszego asortymentu trafiły też metalowe kubki podróżne oraz butelki, które sprawdzą się jako prezent dla osób żyjących w ciągłym biegu bądź kochają uprawiać sport, jeździć na rowerze czy wspinać się po górach.

Kubek ekologiczny Harry Potter Metalowy kubek termiczny Batman

Metalowa butelka Star Wars
 

Zbliżają się wakacje i wspaniałe podróże. Wybierasz się na zasłużone wczasy? Zabezpiecz swoją walizkę i przypnij do niej jedną z naszych oryginalnych zawieszek bagażowych, które właśnie wjechały na nasz magazyn. Do wyboru masz dziesiątki wzorów: Star Wars, Myszka Miki, Harry Potter, Marvel, DC Comics i wiele innych! Dzięki takiej zawieszce o wiele łatwiej będzie Ci rozpoznać swój bagaż. Na jej odwrocie możesz zapisać swoje dane oraz numer telefonu. Osoba, która znajdzie Twoją walizkę  będzie mogła go wykorzystać osoba, gdy już zgubisz swój cenny bagaż podczas wyobrażania sobie, jak wspaniałe wakacje na Ciebie czekają!

Zawieszka Myszka MinnieZawieszka bagażowa Deadpool

Za nasze najnowsze gadżety i plakaty możesz zapłacić 10% mniej z kodem APRIL10 tyko do 9 maja!

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.