Bądź eco z Nice Wall!

2019-04-29 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Ekologiczne kubki w Nice Wall


Kubki Eco to nowość w naszym sklepie. Zostały one stworzone dla wszystkich osób, którym losy naszej Ziemi nie są obojętne. Chcesz wiedzieć dlaczego dbanie o naturę jest takie ważne? Sprawdź...
 

...dlaczego warto dbać o środowisko?
 

W ostatnich dwóch stuleciach zaobserwowano drastyczne przyspieszenie tempa zmian klimatycznych. Emisja dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych powstających podczas eksploatacji paliw kopalnych znacznie je przyśpiesza. Zmiany w klimacie możemy zaobserwować podczas coraz gorętszej pory letniej i cieplejszej pory zimowej, nagle słyszymy znacznie więcej o katastrofach naturalnych, jakimi są huragany czy trąby powietrzne. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy i jak Twoje codzienne decyzje wpływają na środowisko? Każda plastikowa butelka, każdy woreczek foliowy, w który pakujesz warzywa i zakupy, każde plastikowe opakowanie, które zazwyczaj wyrzucasz do śmieci zaraz po powrocie do domu ma wpływ na naszą planetę. Segregacja śmieci to bardzo ważna czynność, lecz powinieneś pomyśleć nad tym jak możesz zmniejszyć użytkowanie plastiku. Zamiast reklamówek foliowych – płócienne torby, zamiast pojemników z plastiku wybierz te, które nadają się do recyklingu, a zamiast plastikowych butelek wybierz nasz fantastyczny kubek ekologiczny!

 Zdjęcie oznaczone przez Google do ponownego wykorzystania w celach niekomercyjnych

 

Ile rozkłada się plastikowa butelka?
 

Czy wiesz, że plastikowa butelka potrafi rozkładać się nawet do 1000 lat? A wiesz o tym, że takiej samej butelce, tylko że wykonanej ze szkła może to zająć nawet 4 razy tyle? Niektóre źródła twierdzą, że szkło nie rozkłada się wcale. Czy potrafisz sobie wyobrazić ile butelek plastikowych i szklanych jest na co dzień używanych i wyrzucanych do śmieci przez wszystkich ludzi na naszej planecie? Według brytyjskiego dziennika The Guardian w ciągu jednej minuty na całym świecie kupujemy około 1 miliona plastikowych butelek. O ile kupując szklane butelki i wyrzucając je do specjalnych worków bądź kontenerów, o tyle sprawiasz, że ta butelka może być ponownie użyta, ale ile szklanych butelek w rzeczywistości ląduje w przeznaczonych do tego miejscach?

 

 

 

Zostań eco już dziś!

 

Jeżeli masz już dość zatruwania naszej Ziemi, powiedz po prostu dość i zamów nasz eco kubek. Ma sporą pojemność - aż 425 ml, jego kształt jest dostosowany do Twojej dłoni, a materiały, które zostały użyte do jego wyprodukowania są w pełni biodegradowalne. Nasz kubek możesz zabrać ze sobą wszędzie - do pracy, na wycieczkę, trening czy górską wspinaczkę. Używając na co dzień eco kubków zmniejszasz ilość użytkowania plastiku, za co nasza planeta będzie Ci wdzięczna. Do produkcji naszych kubków został użyty polipropylen, który ulega oksy-biodegradacji, można go poddać również recyklingowi. Stosując nasz produkt pomożesz nie tylko Ziemi, ale też swojemu portfelowi. Pomyśl ile możesz zaoszczędzić nie kupując codziennie butelek wody, tylko używając filtrowanej wody z kranu? Zacznij dbać o naszą planetę i zobacz, ile mniej zarówno ją jak i Ciebie będzie to kosztować!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.