Mapy, Archiwum X i Robert Lewandowski

2016-11-02 | Kamil Marek | 0 komentarzy
Robert Lewandowski oraz boisko piłkarskie wraz z lekko brudną piłką i butem umbro

Cześć!

Dziś przedstawimy Wam najpopularniejsze produkty ubiegłego miesiąca. Tego typu ranking to niezwykle pomocna sprawa dla wszystkich niezdecydowanych osób. Poza tym taki przekrój pokazuje nam trendy oraz często wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnich dniach :)

Wśród plakatów największą popularnością cieszył się Robert Lewandowski i to on sprzedał się w największej ilości sztuk. Być może wpływ na to miała jego nominacja do Złotej Piłki? Warto zaznaczyć że w pierwszej dziesiątce znalazł się również plakat z Reprezentacją Polski. Wykorzystując nasze oficjalne piłkarskie plakaty można stworzyć świetną przestrzeń dla każdego fana piłki nożnej. 

Biurko bramka - świetny pomysł! Robert Lewandowski Murawa w środku pokoju? Czemu nie!

 

Na drugim miejscu znalazły się mapy. Jest to produkt, który wręcz uwielbiacie. Od map miast do całego świata. Wielu z Was wykorzystuje je do zaznaczania miejsc swoich podróży, jest to świetny pomysł, który staje się idealną pamiątką i codzienną inspiracją do kolejnych wypraw i poszerzania swoich horyzontów. Jak to mówią – podróże to jedyna rzecz na którą wydając pieniądze stajemy się bogatsi. 

Idealne na ścianę Fototapety mapy - zobacz jakie to fajne Jest pomysł - jest efekt!

W naszym zestawieniu znalazła się również taka perełka jak kultowy plakat Z Archiwum X  - I Want to Believe. Taki poster nadaje naszemu wnętrzu naprawdę dobry klimat. Spójrz na niego. Prosty, wymowny, delikatny styl retro opieczętowany napisem z prostą, modną w dzisiejszych czasach czcionką z memów i to wszystko w najwyższej jakości wydruku na świetnym papierze. Ten plakat może wisieć lata i zawsze będzie się świetnie prezentował.


Plakat wprost z serialu  Plakat wprost z serialu

 

Pełną listę topowych produktów października znajdziesz klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół eplakaty.pl

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.