Black Friday 2016

2016-11-09 | Kamil Marek | 0 komentarzy
Szalony tłum ludzi na zakupach z okazji Czarnego Piątku 2016 oraz plakat z rabatami i przyciskiem CTA

Cześć!

    Black Friday czyli Czarny Piątek. Nazwa tego dnia, zwłaszcza w tym roku może przynosić nam mieszane skojarzenia, niekoniecznie sięgające prostych i przyjemnych sfer życiowych. Jednak taki piątek to dzień korzyści dla wszystkich i miły czas dla osób planujących zakupy. Pochodzi on ze Stanów Zjednoczonych (zdziwieni? :D) i najprościej mówiąc jest to dzień wyprzedaży i promocji. Wypada zawsze w czwarty piątek listopada (dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia) w tym roku będzie to 25 dzień miesiąca. Dlaczego Czarny? Etymologia jest bardzo prosta i wywodzi się z okresu kiedy popularny dziś Exel był po prostu tuszem i księgą. W tych czasach kupcy zaznaczali kolorem czarnym zyski a czerwonym straty (właściwie jest to widoczne do dziś, w wielu kontach bankowych wydatki zaznaczane są czerwoną barwą). W okresie października-listopada większość kupców notowało straty, a odbicie piłeczki i ponowne zyski następowały właśnie po Święcie Dziękczynienia. Czyli pokrótce: kolor czarny = zysk, piątek po Święcie Dziękczynienia = początek sezonu zysków, Czarny piątek = radość wyprzedaże i promocje. Ten dzień nie brzmi już tak złowrogo prawda?

 

  

   

    Wróćmy do naszego kraju i Polskich realiów. Święto wyprzedaży nie jest jeszcze tak mocno zakorzenione i popularne jak za wielką wodą, mimo to nadal jest to jeden z najkorzystniejszych zakupowych dni w roku. Coraz więcej sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych decyduje się na wszelkiego rodzaju promocje i rabaty. Bez względu na to czy jest to rodzima akcja czy też zagraniczny trend dla nas jako klientów najważniejszy jest fakt, że możemy kupić markowe produkty w niższej cenie. W tym czasie warto wziąć pod uwagę nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i z wyprzedzeniem kupić prezenty dla najbliższych oszczędzając przy tym kilka złotych.

    Z tej okazji my również przygotowaliśmy dla Ciebie sporą ilość rabatów. Warto przeglądnąć ofertę, kupić prezenty świąteczne, może dać komuś prezent bez okazji? lub sprawić sobie drobną przyjemność nie przyprawiając portfela o dreszcze. Być może jesteś łowcą okazji jak w pewnej reklamie spożywczego sklepu i rabaty to Twoje drugie ja. Bez względu na wszystko, sytuacja jest prosta i klarowna. Realnie obniżamy ceny produktów.

Oto pełen wykaz naszych rabatów :

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.