Ruszyła kolejna edycja konkursu "Pokaż Produkt"

2019-07-10 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Lipcowy konkurs w Nice Wall

 

Majowa edycja konkursu „Pokaż Produkt”

 

Nadszedł czas naszego comiesięcznego konkursu, w którym nasi klienci mogą wygrać 550 złotych do wydania w naszym sklepie.
W tym miesiącu trafiło do nas sporo zdjęć, spośród których nasze jury wybrało TOP 10:

 

 

 

 


  W tym miesiącu przesłaliście do nas wiele plakatów muzycznych i filmowych, między innymi postery z Avengers: Endgame, Spider-manem i Justice League, a także z zespołem Metallica. W tej edycji znalazło się też świetny wydruk indywidualny, na którego tle pozuje kot, a także poster z gry Minecraft pod którym widzimy dumnego fana wraz z najlepszym przyjacielem - jaszczurką! Pani Anna przesłała do nas swój kącik gamingowy, gdzie powiesiła plakaty z Call Of Duty i Assassin's Creed.


 

 

 

Przysłaliście do nas również jedne z naszych ulubionych plakatów, czyli poster infografika z Friends oraz plakat Sherlocka z głównymi bohaterami. Pan Samuel pochwalił się nam swoimi świeżo nabytymi gadżetami z Gry o Tron: kieliszkami i gumowym brelokiem. Dostaliśmy też piękną kolekcję znaków zodiaku rodziny Pani Katarzyny.
 

 

 


 

 

Głosowanie na najlepsze zdjęcie miesiąca trwa do 20 lipca, do godziny 8:59. Gdy dobiegnie ono końca, nasze jury wybierze 3 najlepsze zdjęcia i nagrodzi je. Wszystkie lajki, udostępnienia i komentarze pomogą nam w podjęciu tej decyzji! Swój głos możesz oddać klikając tutaj.


 


 

 

Jeżeli również chcesz wziąć udział w naszym konkursie, koniecznie przeczytaj regulamin, dzięki któremu dowiesz się jak zgłosić się do naszej fotozabawy.

 

Wszystkim biorącym udział w naszym konkursie życzymy powodzenia!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.