Czym jest i do czego służy Antyrama?

2019-07-05 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Antyramy z Nice Wall

 

Co to są antyramy? Można powiedzieć, że antyrama jest tym, co pozostaje po usunięciu ramy z obrazu. To nowoczesny rodzaj oprawy, który pasuje do każdego wnętrza. Do czego służy antyrama? Możesz umieścić w niej zdjęcia, własnoręcznie namalowane obrazki, ułożone puzzle, plakaty filmowe i muzyczne, a także koszulki znanych sportowców z ich autografami. Antyrama usztywnia rysunek, chroni je przed zniszczeniem i nadaje schludny, estetyczny wygląd. Umożliwia również powieszenie na ścianie. Nasze antyramy wykonane są z plexi, płyty HDF oraz metalowych haczyków, które łączą całość. 

Antyrama składająca się z plexi, płyty hdf i metalowymi klipsami
1. Zamiast ciężkiej i kruchej szyby w antyramach stosujemy lekką i przezroczystą plexi o grubości 1 mmTaka pleksa nie tłucze się tak łatwo jak szkło, a do tego jest znacznie lżejsza, zatem nasze antyramy idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których bezpieczeństwo to priorytet – w sali lekcyjnej, przedszkolu czy pokoju dziecka. Plexi fabrycznie pokryta jest obustronnie warstwą folii, która zabezpiecza ją przed zarysowaniem na czas transportu. Przed oprawieniem swojego rysunku czy plakatu koniecznie ściągnij ją. Pozostawienie tej foli nada matowy i mleczy efekt twoim pracom.

2. Plecy naszych antyram wykonane są z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Dzięki temu, że są tak cienkie, antyramy są lekkie i łatwo powiesić je na ścianie, nawet na taśmie montażowej. Nasze płyty docinane są bardzo starannie, a ich boki są gładkie. Dodatkowo krawędzie zostały pomalowane białą farbą co sprawia, że świetnie prezentują się na ścianie

3. Specjalne zawieszki montujemy w antyramach o wymiarach 40x50 cm i większych. Mniejsze antyramy wieszamy na metalowym klipsie. Dodatkowe zawieszki w przypadku lżejszych antyram są zbędne. Wszystkie nasze antyramy można wieszać zarówno w pionie jak i poziomie.


 

 

Jak złożyć antyramę?
 

To wbrew pozorom bajecznie proste! Wystarczy, że pomiędzy plecami a płytą plexi umieścisz swój papier, puzzle bądź koszulkę, a następnie całość zepniesz klipsami w wyznaczonych do tego miejscach. Cała czynność trwa góra dwie minuty, a Ty możesz cieszyć się fantastyczną ozdobą w niskiej cenie. Jeżeli zamówisz w naszym sklepie antyramę wraz z plakatem bądź reprodukcją, do rąk własnych dostaniesz oprawiony już poster, dzięki czemu od razu będziesz mógł powiesić antyramę na ścianie.
Plecy antyramy przedstawiające zamontowanie klipsów

Antyrama bez szkła
 

Nasze antyramy z plexi są dużo bardziej odporne na zarysowania i pęknięcia, niż takie, które posiadają szybkę. Kiedy Twoja ramka upadnie bądź przewróci się, na szkle pozostaną niezbyt atrakcyjne pajączki. Plexi jest dużo bardziej odporna na upadki, zarysowanie jej lub pęknięcie będzie o wiele trudniejsze. Jeżeli cenisz sobie niezawodność, to zdecydowanie powinieneś wybrać antyramę właśnie z płytą plexi, która jest idealnie przezroczysta co szyba, a jej giętkość i odporność na uszkodzenia o wiele większa od szkła.
 

Antyrama z pleksą, plecami z płyty HDF i klipsami
 

Czym jest antyrama z antyrefleksem?
 

 Takich opraw używa się w mocno oświetlonych pomieszczeniach, gdzie zwykła plexa bądź szkło odbijałoby światło, a plakat znajdujący się pod nimi byłby praktycznie niewidoczny. Jeśli Twój pokój posiada ogromne okna, przez które w ciągu dnia wpada mnóstwo promieni słonecznych, zaś wieczorem jest on bardzo dobrze oświetlony przez sztuczne światło, to antyramy z powłoką antyrefleksyjną są właśnie dla Ciebie! Antyrefleks sprawia, że promienie słońca bądź światło lampy nie odbijają się od powierzchni plexi, w związku z czym obrazki przepięknie prezentują się w ramie. Kupując antyramę z antyrefleksem zapewnisz swoim rysunką oprawę w najwyższej jakości.

 

Antyramy duże wymiary
 

W naszym sklepie znajdziesz wiele rozmiarów antyram. Nasza największa antyrama ma aż 140x100 centymetrów! Marzy Ci się zdjęcie z Twojej sesji ślubnej bądź wakacyjnej, którego nikt nie przeoczy? Możesz wydrukować je u nas we właśnie takim rozmiarze i dobrać do niego naszą antyramę! Na uwagę zasługuje też rozmiar antyramy 158x53 cm, który idealnie nadaje się do powieszenia nad łóżkiem. Oprócz naprawdę ogromnych antyram, które mogą zajmować nawet całą ścianę mamy też wiele bardzo małych ramek, z których możesz wykonywać na swojej ścianie mozaiki. Nasz najmniejszy rozmiar antyramy to 10x15 cm – to najpopularniejszy wymiar, w jakim wywołuje się odbitki cyfrowe

 

Plakaty oprawione w antyramy

 

Antyramy gdzie kupić?
 

Szukasz prostej i łatwej oprawy do zdjęć? Zastanawiasz się gdzie kupić antyramy w Warszawie, Wrocławiu czy innym wielkim mieście? Nie musisz kluczyć po ulicach, by zdobyć fantastyczne antyramy na swoje zdjęcia czy plakaty. W Nice Wall znajdziesz antyramy o dużych wymiarach i nie będziesz musiał martwić się o to, jak ciężko będzie przemieszczać się komunikacją miejską z ramką o długości metra. Możesz zamówić całą kolekcję antyram dostosowanych do Twoich potrzeb, a my nawet w ciągu 24 godzin dostarczymy je pod Twoje drzwi. To takie proste! Na czas transportu pakujemy nasze ramki w grube i sztywne kartony oraz zabezpieczamy je folią bąbelkową, dzięki czemu Twoje zamówienie dotrze do Ciebie nieuszkodzone! 

 

Wszystkie rozmiary naszych antyram znajdziesz tutaj.

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.