Czym zaskoczy nas 9 sezon The Walking Dead?

2018-10-08 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Nowy sezon The Walking Dead, oficjalne gadżety na eplakaty.pl

O 22:00 na kanale FOX swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek dziewiątego sezonu The Walking Dead. Co ciekawe, akcja tego sezonu rozpoczyna się aż półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. W oficjalnym zwiastunie przywódca grupy ocalałych - Rick mówi o nowym początku, o nowym świecie. Co do jego postaci, informacja o odejściu Andrew Lincoln’a z serialu została potwierdzona, a co za tym idzie grana przez niego postać, Szeryf Grimes zginie.

W sieci można zobaczyć pierwsze pięć minut 1 odcinka 9 sezonu The Walking Dead, które udostępniła telewizja FOX. Fani są naprawdę pod wrażeniem tego, jak zmienił się świat w TWD. Bohaterowie wiodą jakby spokojne życie, choć kończą im się zasoby a szwendacze wciąż gdzieś tam sporadycznie krążą. Jednak wszystko wskazuje na to, że to tylko cisza przed burzą.
 

Helikopter w The Walking Dead sezon 9
zdjęcie: The Walking Dead Wiki
 

Kolejną ciekawostką jest to, że w 9 sezonie będą dwa przeskoki czasowe. Pierwszy z nich to wyżej wspomniane półtora roku, a drugi to aż 5-6 lat! Co oznacza, że akcja serialu będzie się działa aż 10 lat od rozpoczęcia apokalipsy Zombie.

Ciekawi nas też oficjalne zdjęcie, które promuje sezon. Zauważyliście na nim coś wyjątkowego, niespotykanego? Nie? A co powiecie na ten helikopter lecący w oddali? Czy to oznacza jakiś ratunek dla naszych bohaterów?

Jeśli już jesteście w pełni przygotowani na nowy sezon i wręcz odliczacie minuty do premiery, to zapewne chętnie rzucicie okiem na oficjalne gadżety z serialu. W naszym sklepie znajdziecie między innymi oryginalny kubek-kociołek z wystająca ze środka ręką zombiaka. Możecie też przebierać w dziesiątkach wzorów plakatów, przedstawiających głównych bohaterów: Ricka, Daryl’a, Michonne, Maggie, Negan’a czy Carol.
 

A jak wam podobała się pięciominutowa zapowiedź nowego sezonu? Jak wyobrażacie sobie serial bez Ricka Grimes'a?

 

Wszystkie oryginalne plakaty i gadżety z The Walking dead znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.