Ciekawostki z 14 sezonu Supernatural

2018-10-10 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
14 sezon Supernatural i oryginalne gadżety w Nice Wall

Już w ten czwartek odbędzie się premiera E01S14 Nie z tego świata. Pierwszy odcinek nosi tytuł „Stranger in a Strange Land”. Chyba wszystkim fanom na wieść o tym, że w tym sezonie po raz pierwszy w historii serialu zabraknie jednego z braci zmroziło krew w żyłach.  Uspokajamy, obaj aktorzy odgrywający główne role pojawią się w serialu, jednak Jensen Ackles nie będzie grał Deana, a… archanioła Michała, z którym Dean w 13 sezonie zawarł układ. Michał wbrew zasadom posiadł ciało Deana i zniknął. Sam Winchester oczywiście nie podda się bez walki o ukochanego brata, z pewnością w poszukiwaniach pomogą mu Castiel, Mary i Jack.

 

Logo Supernatural

 

Ponad to wątek Castiela też nie jest do końca jasny, podobno anioł wpląta się w sytuację, która będzie przerastała nawet jego. Jack po stracie swojej łaski w 13 sezonie będzie próbował się dostosować do życia jako zwykły człowiek.Jak widać, braci Winchester kłopoty nigdy nie omijają szerokim łukiem. W nowym sezonie bohaterowie znowu będą musieli stawić czoła złu i odzyskać jednego z członków rodziny.

Jak myślicie, czy bracia kiedykolwiek skończą zajmować się „rodzinnym biznesem”? Czy i tym razem Sam i Dean sobie poradzą?
 

Jeśli szukacie oryginalnych plakatów ze Supernatural, to znajdziecie je tutaj.

 

Zdjęcia użyte w artykule zostały oznaczone do ponownego wykozystania przez Google. 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.