The Walking Dead

The Walking Dead - plakaty i gadżety z motywami z serialu

Wybrana kategoria jest pusta.

Wszystko czego pragną fani The Walking Dead

Serial, którego nazwę przetłumaczyć można jako Żywe Trupy opowiada o szeryfie Rick’u Grimes, który zapada w śpiączkę w normalnym świecie, a budzi się z niej w środku apokalipsy zombie. Rick wyrusza na poszukiwania żony i syna. W trakcie musi zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami, takimi jak zombie czy ludzie, którzy również walczą o przetrwanie. Gdy Rick odnajduje swoją rodzinę wraz z grupą ludzi, staje na ich czele i wspólnie walczą z krwiożerczymi Zombie poszukując bezpiecznego schronienia. Jeśli i Ty poszukujesz, ale fajnych gadżetów filmowych z TWD to plakaty, obrazy, kubki oraz inne gadżety między innymi z Rickiem i Zombiakami znajdziesz właśnie w naszym sklepie.

 

Kto zginął w The Walking Dead?
 

Żywe Trupy to serial z gatunku horror, więc nie dziwne, że prawie w każdym odcinku ktoś ginie. Fani pewnie pamiętają śmierć jednej z głównych bohaterek Lori, albo najlepszego przyjaciela Ricka – Shane’a. Grupa osób, które związały się ze sobą w pierwszym sezonie teraz praktycznie nie istnieje. Jeśli nie jesteście jeszcze na bieżąco z odcinkami, to możecie mieć pewność, że w najnowszym sezonie wciąż możemy podziwiać Ricka, Daryla i Carol. A co z resztą? Sami musicie się przekonać. 


Obrazy The Walking Dead z Neganem i Rickiem

 

Żywe Trupy - czyli jak mógłby wyglądać koniec świata
 

Ten kultowy serial przedstawia świat, który ogarnęła nietypowa epidemia, na którą lekarstwa nie da się wynaleźć. Ludzie masowo giną przez wirus, który sprawia, że po śmierci człowiek zamienia się w zombie, bądź jak określają to bohaterowie – szwendacza, który łaknie ludzkiego mięsa. Ocalała grupa ludzi, na której czele stoi Rick Grimes próbuje znaleźć bezpieczne miejsce, w którym będzie mogła rozpocząć życie od nowa. Sytuacja, w której świat postawił ludzi sprawia, że zamiast zwalczać umarłych i łączyć się ze sobą, zaczynają zwalczać samych siebie. 


Obraz na płótnie The Walking Dead - Rise Up
 

Oryginalne plakaty i gadżety z serialu
 

Na naszej stronie aż roi się od fantastycznych gadżetów z TWD. Zaczynając od plakatów z bohaterami takimi jak Negan, Rick czy Daryl, Zombie bądź infografiką, przez obrazy na płótnie, aż po przypinki, kieliszki i kubki. Jeśli lubisz bajery, to z pewnością do gustu przypadnie Ci kubek-kociołek z ręką zombiaka wystającą ze środka. Nasze gadżety są oryginalne, posiadają oficjalną licencję producenta i na pewno sprawią każdemu miłośnikowi zombie oraz serialu The Walking Dead!

PayU