Simpsonowie – najsławniejsza amerykańska rodzina na świecie

Rodzina Simpsonów to najbardziej popularna rodzina w Stanach Zjednoczonych jak i na całym świecie. Homer Spimpson w internetowym głosowaniu zorganizowanym przez BBC został uznany za największego Amerykanina wszech czasów, a jego żona Marge została wybrana na najbardziej lubianą i szanowaną matkę w Wielkiej Brytanii. Simpsonowie posiadają trójkę nieplanowanych dzieci: Barta, Lisę i Maggie. Bart znany jest z zakłócania porządku i płatania psikusów, przez co często musi zostawać za karę po lekcjach, Lisa jest bardzo inteligenta, głęboko ceni sobie uczciwość, od zawsze była samodzielna i potrafiła się sobą zająć, nawet kiedy była dzieckiem. Maggie to najmłodsza córka Homera i Marge, nie potrafi jeszcze mówić, a gdy chce przekazać coś rodzinie to zazwyczaj czyni to przy pomocy gestów lub wyrazów twarzy. Serial Simpsonowie jest satyrycznym spojrzeniem na amerykański styl życia oraz kulturę. 
 

Kiedy powstali Simpsonowie?
 

W 1989 roku wyprodukowano pierwsze 13 odcinków sławnej amerykańskiej rodziny The Simpsons. Od tamtej pory serial jest produkowany bez przerwy! Na dzień dzisiejszy Simpsonowie posiadają już 30 sezonów i ponad 600 odcinków.
 

Plakat z Homerem z The Simpsons Plakat z Homerem zjadającym donata z serialu Simpsonowie

 

Zdobądź oryginalne plakaty i gadżety z Simpsonami
 

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo oficjalnych plakatów z Homerem Simpsonem oraz jego rodziną. Jeśli jesteś fanem tego serialu to z pewnością zainteresuje Cię ten plakat, który parodiuje największe dzieło norweskiego artysty Edvarda Muncha „Krzyk”. Homer trzyma się na nim za głowę zapewne krzycząc a w tle po charakterystycznej fryzurze rozpoznajemy Marge z Lisą i Maggie. Jeśli wolisz jednak coś bardziej nietuzinkowego to możemy zaproponować Ci fantastyczną reprodukcję 3D na której Homer spełnia się w roli gwiazdy rocka trzymając płonącą gitarę zapewne podczas szalonego występu. A jeżeli plakaty i obrazy na ścianie to za mało, to może zadowolą Cię przypinki z motywami The Simpsons, abyś zawsze mógł mieć przy sobie coś związanego z ulubioną serią. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają oryginalną licencję producenta. Każdy fan tego rozrywkowego serialu znajdzie u nas coś dla Siebie!

PayU