The Legend Of Zelda

The Legend of Zelda - licencjonowane plakaty i gadżety z gier

Kupuj oryginalne plakaty i gadżety z gry The Legend of Zelda

Pierwsza część gry The Legend Of Zelda powstała 1986 roku, na dzień dzisiejszy seria liczy ich sobie już 19, z czego plakaty kilku z nich znajdziecie w naszym sklepie. W najnowszej w najnowszej odsłonie Zeldy pod tytułem „Breath of the Wild”, podobnie jak w poprzednich częściach akcja toczy się w królestwie Hyrule, któremu grozi zagłada z rąk Ganona. Główny bohater Link przebudzony ze stuletniego snu głosem księżniczki Zeldy, uwięzionej przez Ganona w zamku Hyrule, rusza jej na ratunek.


Obraz na płótnie z gry The Legend Of Zelda

 

Oficjalne plakaty i gadżety gamingowe


Jeżeli jesteś fanem gier o przygodach Linka, to powinieneś znaleźć w swoim domu miejsce na plakaty z The Legend of Zelda. Wydrukowane są na mocnym i trwałym papierze, który doskonale układa się za szybą w ramach. Kolory plakatów są wyraziste i nasycone, a dzięki matowej powierzchni nie odbija się od nich światło i ogląda się je z przyjemnością. Na naszej stronie znajdziesz również obrazy na płótnie wykonane na naturalnym, bawełnianym płótnie. Jakość cyfrowego druku sprawia, że kolory obrazów są intensywne i ostre, a dzięki dodatkowo polakierowanej powierzchni nasycenie barw pozostanie takie samo przez długie lata.


Plakat z gry The Legend of Zelda
 

Gadżet dla gracza Zeldy
 

W naszym sklepie znajdziesz również wiele gadżetów z gry Zelda, na przykład kubki ceramiczne, w których picie herbaty przy ulubionej grze nabiera nowego znaczenia. Przypinki lub opaski na rękę idealnie sprawdzą się dla osób, które uwielbiają mieć zawsze przy sobie cząstkę swojego hobby. A jeśli chcesz sprawić swojemu przyjacielowi gamerowi idealny prezent do domu, to bez dwóch zdań powinieneś wybrać wycieraczkę do butów, która nie dość, że pomoże utrzymać porządek w mieszkaniu, to dodatkowo epicko będzie się prezentować.

PayU