The Beatles

Oficjalne plakaty i akcesoria z legendarnym zespołem The Beatles

The Beatles - najważniejszy zespoł w historii muzyki rockowej

Legendarny zespół rockowy pochodzący z Liverpoolu The Beatles, który powstał w 1960 roku i działał jedynie przez dziesięć lat. Miliony fanów na całym świecie wieszało ich plakaty i obrazy na ścianach swoich pokoi. To właśnie do Nich należy najwięcej muzycznych odkryć oraz rekordów, zdobyli parę prestiżowych nagród Grammy oraz Oscara za film „Let It Be”. Magazyn „Rolling Stone” umieścił  na 1 miejscu płytę „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”, na swojej liście pięciuset najlepszych albumów, w pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze 3 albumy zespołu. W kwietniu 1964 roku pięć pierwszych miejsc „Billboardu” okupowały piosenki The Beatles, gdzie taka sytuacja nie powtórzyła się do dzisiaj.


The Beatles obraz Abbey Road wiszący na ścianie w salonie

 

Jak The Beatles zmienili świat
 

Beatlesi to zespół, jakiego jeszcze nigdy w popkulturze nie było. Do dnia dzisiejszego The Beatles to kult i socjologiczne zjawisko. Piosenka „I Want To Hold Your Hand” rozpoczęła powszechnie zwaną „Beatlemanię”, czyli pierwszą masową histerię i obsesję na punkcie określonego zespołu. Miała ona swój udział w powstaniu ruchu hipisowskiego, a także w obyczajowej rewolucji drugiej połowy lat 60. Beatlesi rzez prawie całe lata sześćdziesiąte wyznaczali nowe trendy muzyczne, a ich utwory są wzorem dla zespołów muzycznych, zapoczątkowali i postali nieodłączną częścią muzycznej inwazji brytyjskiej na cały świat.

 

Plakat The Beatles idealny na ścianę
 

Jeśli jesteś fanem The Beatles to obowiązkowo na Twojej ścianie powinien pojawić się choć jeden plakat tego zespołu. W naszym zbiorze posiadamy całe mnóstwo plakatów i obrazów na płótnie z Beatlesami. Każdy z nich posiada oryginalną licencję producenta, dzięki czemu możesz mieć pewność co do jakości produktów. Nasze plakaty są drukowane na wytrzymałym i twardym papierze kredowym, posiadającym matową powierzchnię, która zapobiega odbijaniu się światła. Cyfrowej jakości grafika zapewnia trwałość i wyrazistość kolorów przez długie lata, a jeżeli chcesz by Twój poster przetrwał jeszcze dłużej, możemy zaproponować Ci ramki, antyramy bądź specjalne wieszaki na plakaty. Canvasy, które możesz znaleźć w naszej ofercie drukowane są za pomocą ekologicznych tuszy na naturalnym bawełnianym płótnie. Sosnowe blejtramy, na które naciągane jest płótno są solidne i trwałe. Nasze obrazy są lakierowane, dzięki czemu ich kolory są w stanie przetrwać dziesięciolecia.
 

Czarno-biały canvas z The Beatles The Beatles w Paryżu na obrazie wiszącym na ścianie

 

Przypinki zespołu The Beatles 
 

Fani zespołów mają to do siebie, że uwielbiają wszelakie gadżety z motywem ich ulubionego zespołu. Czy to kubki, czy koszulki, kiedy to widzą – muszą to mieć. Jeśli też odczuwasz taką potrzebę, to koniecznie musisz zobaczyć nasze zestawy przypinek z Beatlesami. Każdy z nich składa się z 4 przypinek o wymiarach 3,8 cm. Każdą plakietkę zdobią zdjęcia muzyków, logo zespołu lub okładka albumu. Pinsy zapinane są za pomocą metalowej agrafki, a plakietka wykonana jest z plastiku. Przypinaj je do swojej odzieży, obuwia a także akcesoriów. Bądź z Beatlesami cały czas dzięki naszym przypinkom.


Przypinki The Beatles na trampkach Badge The Beatles na plecaku fana zespołu

 

PayU