Suicide Squad

Oficjalne plakaty, obrazy i akcesoria z motywami z filmu Legion Samobójców

Suicide Squad - oryginalne plakaty, obrazy i gadżety z filmu


Legion Samobójców – o czym jest? Film z uniwersum DC Comics opowiada o grupie superłotrów, którzy dostali od rządu szansę na odkupienie win, a jedyne co muszą zrobić to wziąć udział w bardzo niebezpiecznej misji, zagrażającej ich życiu. Bohaterowie dowiadują się, że zostali wybrani nie dlatego, że mają szansę na wygraną, lecz dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy odniosą klęskę. Czy Deadshot, Rick Flag, Harley Quinn, Kapitan Boomerang, Diablo, Killer Croc, Enchantress, Katana i Slipknot dadzą z siebie by pokonać monstrum zagrażające światu, poświęcając przy tym swoje życie, czy jednak w pierwszej kolejności zadbają o własną skórę? 

Gdzie kupić plakat Suicide Squad?
 

Najłatwiejszą jak i najlepszą opcją będzie zamówienie plakatów przez internet. To szybkie, proste i przyjemne. Specjalizujemy się w plakatach od lat, dlatego zamawiając w naszym sklepie możesz być spokojny o swoje gadżety. Aby Twój plakat prezentował się jeszcze lepiej na Twojej ścianie proponujemy Ci ramę drewnianą lub aluminiową. Każdy plakat wygląda lepiej w oprawie! Do wyboru masz jeszcze antyramy i wieszaki. Zamawiając w naszym sklepie plakat oraz pasującą do niego ramę dostajesz gotowy do powieszenia na ścianie produkt.

 

Plakaty i obrazy z filmu o zawodowych przestępcach
 

W naszym sklepie znajdziesz dużą kolekcję obrazów na płótnie i plakatów z Suicide Squad. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta, dzięki czemu możesz mieć pewność co do jakości towarów. Nasze plakaty wydrukowane są na wysokiej jakości, trwałym papierze który posiada matową powierzchnię i zapobiega odbijaniu się światła. Obrazy drukowane są za pomocą ekologicznych tuszy na naturalnym bawełnianym płótnie naciągniętym na solidną ramę z sosnowego drewna. Zarówno obrazy i plakaty będą fantastyczną ozdobą na ścianę do mieszkania każdego kinomaniaka i fana filmów DC Comics.


 
 

PayU