Stranger Things

Oficjalne plakaty i gadżety z serialu Stranger Things

Zamawiaj oryginalne plakaty z ulubionego serialu!

Przenosimy się do lat osiemdziesiątych, do niewielkiego miasteczka Hawkins w stanie Indiana, gdzie w tajemniczych okolicznościach znika dwunastoletni Will Byers. Możecie pomyśleć, że takie rzeczy się niestety zdarzają, że kolejne dziecko zostało niedopilnowane przez rodziców, ale nie w Hawkins. Tam stało się o wiele więcej. I każdy kto oglądał serial Stranger Things doskonale wie o czym mowa. Nie będziemy nikomu spojlerować wydarzeń z pierwszego sezonu, jednak jeżeli zastanawiasz się, czy zacząć oglądać ten serial, to zdecydowanie Ci go polecamy!  Wiele podpowiedzi odnośnie wydarzeń w serialu skrywa w sobie plakat Stranger Things z infografikami Upside Down. Stranger Things to połączenie gatunków horroru i science-fiction, klimat trochę jak w „E.T” ze sporą dozą „Z Archiwum X”, więc wszyscy fani fantastyki powinni być usatysfakcjonowani. Jest też zagadka tak wciągająca, że gwarantujemy wam, iż nie będziecie spać spokojnie dopóki nie poznacie prawdy. 
 

Plakat Stranger Things z motywami z serialu

 

Kiedy 3 seria Stranger Things?
 

Dokładna data nie jest znana, podobno nastąpi to dopiero latem 2019 roku, zatem jeszcze trochę poczekamy. Wiemy, że ciężko jest spokojnie oczekiwać premiery kolejnej części, kiedy poprzednia pozostawiła po sobie tyle niewyjaśnionych pytań. Możemy spekulować na temat tego, o czym będzie 3 sezon, jednak pewni możemy być tylko tego, że będzie on niesamowity. A tymczasem, na osłodę tych ciągnących się w nieskończoność dni, które dzielą nas od premiery serialu, mamy dla was genialne….


Poster I'm chill in Barb we trust

 

…Plakaty Stranger Things z bohaterami!
 

W naszym sklepie znajdziesz kilka wyśmienitych plakatów z serialu o czwórce nastolatków i jednej, bardzo utalentowanej dziewczynce, o tajemniczym imieniu „Jedenastka”. Jeden z nich przedstawia miasteczko Hawkins i jego Upside Down, czyli Drugą Stronę po której grasuje niebezpieczny The Mind Flayer. Jest to poster z infografiką, na którym widnieją znane z serialu grafiku oraz cytaty bohaterów. Jest u nas także motyw uwielbianej przez wszystkich Barb, która padła ofiarą Demogorgona. Jeśli natomiast po obejrzeniu 2 sezonu jesteście pewni, że na świecie nie ma lepszej opiekunki do dzieci niż Steve Harrington, to koniecznie powinniście powiesić na ścianie ten plakat. Zamów oryginalne i licencjonowane obrazy z ulubionego serialu i pozwól się przeciągnąć na Drugą Stronę!


Plakat Damn Good Babysitter z serialu Stranger Things

 

PayU