Spider-Man

Spider-man - oryginalne plakaty i gadżety z superbohaterem

Spider-man w filmach

 

Człowieka pająka wymyślili i stworzyli Stan Lee, Steve Ditko, a także Jack Kirby, po raz pierwszy pojawił się w 1962 roku w komiksie Amazing Fantasy. O Spider-manie kręcono pełnometrażowe filmy już od lat 80. XX wieku, jednak nie zyskiwały one popularności przez niewielkie budżety, które nie pozwalały w realistyczny sposób oddać sposób poruszania się tego superbohatera. W 2002 roku w końcu jednak ktoś zrobił to całkiem dobrze.


Plakat z komiksowym Spider-manem
 

Trylogia Spider-man
 

Od 2002 do 2007 roku studio Sony Pictures Entertainment wyprodukowało 3 części o Spider-manie z Tobey’em Maguire’em w roli głównej oraz Kirsten Dunst w roli Mary Jane Watson. W tej serii Spider mierzy się kolejno z Zielonym Goblinem, Doktorem Octaviusem, Sandmanem, Venomem i Nowym Goblinem. Choć cała trylogia nie zebrała najlepszych opinii, to studio 10 lat po nakręceniu pierwszej części postanowiło nagrać reboot Spider-mana.

 

Seria Niesamowity Spider-Man
 

W reboocie filmu z 2002 roku w roli Niesamowitego Spider-mana występował Andrew Garfield, jego partnerką zaś była Emma Stone. W pierwszej część Spider musiał pokonać Jaszczura. W drugiej części Peter Parker staje do walki z Electro oraz Zielonym Goblinem. Kolejne części zostały anulowane po przyłączeniu Spider-Mana do MCU.


Plakat z filmu Niesamowity Spider-man
 

Marvel Cinematic Universe
 

Od 2016 roku w rolę Spider-mana wciela się Tom Holland. Pojawił się on po raz pierwszy w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, gdzie stanął po stronie Iron Mana. Następnie powstał solowy filmy Spidey’ego - Spider-Man: Homecoming. Tam Tony Stark jako mentor młodego Parkera stara się utrzymać go przy życiu i nauczyć panować nad swoimi mocami. Następnie Spider-man występuje w filmie Avengers: Infinity War, gdzie w wyniku zdobycia przez Thanosa wszystkich Kamieni Nieskończoności Peter rozpada się na milion kawałeczków w ramionach Iron Mana. Na 2019 rok zapowiedziano kolejny film z Hollandem - Spider-Man: Far From Home.

 

Spider-Man Uniwersum

To film animowany z grudnia 2018 roku. Opowiada o Milesie Moralesie, który po ukąszeniu przez radioaktywnego pająka staje do walki z nikczemnym Kingpinem. Pomogają mu w tym Spider-Menowie z innych wymiarów.Film ten został wyprodukowany po raz kolejny przez Sony Pictures. Jak widać Sony ma do pajączka ogromny sentyment


Plakat Spider-man Uniwersum
 

Plakaty, obrazy i gadżety Spider-mana
 

W naszym sklepie znajdziesz fantastyczne plakaty i obrazy ze Spider-manem, zarówno z komiksów jak i filmów. Możesz podziwiać go na posterach z hitów MCU, takich jak Homecoming czy Infinity War a także ze starszych wersji Niesamowitego Spider-mana. Mamy też całe mnóstwo fantastycznych plakatów i obrazów komiksowych, na których widzimy Spidey’ego w akcji. Szczególnie polecamy nasz bestseller: Marvel Deco - Wiszący Spider Man, który przekonał do siebie setki naszych klientów, i jesteśmy wręcz pewni, że Ciebie też zachwyci. Jeżeli uwielbiasz kolekcjonować akcesoria ze swoimi ulubionym filmowymi postaciami, to trafiłeś do sklepu, w którym znajdziesz wszystko, o czym marzysz: kubki, portfele, breloki, kalendarze a nawet zawieszki bagażowe ze Spider-manem. Nasz asortyment non stop się powiększa, a historia Spider-mana nie zakończy się na Endgame, więc możesz być pewien, że znajdziesz u nas jeszcze więcej fantastycznych gadżetów ze swoim ulubionym superbohaterem.

PayU