Minionki

Minionki - Oficjalne plakaty i gadżety z filmu

Kupuj markowe plakaty i akcesoria z Minionkami

Oryginalne plakaty i gadżety z Minionkami, małymi i zabawnymi stworkami są wciąż na topie. Sława tych małych rozrabiaków wcale nie maleje, bo przecież jak można ich nie uwielbiać? Chyba trzeba by być tak nikczemnym jak Gru w pierwszej części Minionków „Jak ukraść księżyc”, żeby nie być fanem tak uroczych i radosnych stworzeń! Jeśli uważacie tak jak my, to zapewne też macie ochotę powiesić na swojej ścianie plakat z Minionkami aby codziennie poprawiały wam humor. Filmy o Minionkach opowiadają o pewnym złoczyńcy, jego żółtych sługach oraz trzech dziewczynkach. Z początku Gru sprawiało przyjemność sprawianie przykrości innym, Minionki służyły mu w czynieniu zła, jednak odkąd poznał Margo, Edith i Agnes zmieniają go nie do poznania. Dlatego też postać Gru można podać jako przykład, jak miłość zmienia człowieka na lepsze, dzięki czemu dzieci mogą czerpać z bajki piękny wzór.
 

Plakaty z Minionkami

 

Minionki – plakaty i obrazy
 

W naszej ofercie znajdziesz całe mnóstwo plakatów i obrazów na płótnie z bohaterami bajek „Jak ukraść księżyc” „Minionki”, „Minionki rozrabiają” oraz „Gru, Dru i Minionki”. Na plakatach widzimy Kevina, Stuarta i Boba, a także Gru, Dru, Lucy i dziewczynki. Jeśli z oczywistych powodów nienawidzisz poniedziałków, powieś w swoim pokoju nasz poster z Mel’em „Monday’s stink”, mamy też Agnes i Lucky, a także popularny „It’s so fluffy”. W dziale z obrazami nie brakuje canvasów przedstawiających urocze, żółte stworki oraz ich ludzkich przyjaciół. Do wyboru masz całe mnóstwo zabawnych i kolorowych wzorów, które umilą i poprawią Ci nawet najgorszy dzień.

 

Plakat z Minionkami oprawiony w czarną ramę

 

Gadżety z Minionkami
 

Jeśli szukasz wyjątkowych akcesoriów dla siebie, bo jesteś fanem Minionków, albo dla swojego dziecka, bo jest ich jeszcze większym fanem, to świetnie trafiłeś. Znajdziesz u nas fantastyczny kubek 3D w kształcie Dave’a, a także kubeczki z uchem i podróżne, idealne na wycieczkę czy do szkoły. Dla maluchów idealnym rozwiązaniem będą przypinki i naklejki z żółtymi stworkami, które będą mogły umieszczać dosłownie wszędzie i mieć je przy sobie cały czas. Twoje klucze znakomicie ozdobi jeden z naszych breloków z jednorożcem bądź Minionkiem. A jeśli Twoja pociecha uczęszcza już do szkoły, fantastycznymi gadżetami dla niej będą notesy z unicornem „It’s so fluffy”.


Naklejki z Minionkami przyklejone do zeszytu

 

PayU