Marilyn Monroe

Marilyn Monroe - Oryginalne plakaty i obrazy

Oficjalne obrazy na płótnie i plakaty z Marilyn Monroe

Marilyn Monroe to największa gwiazda lat 50. i 60. XX w. Była symbolem seksu, ikoną kultury popularnej, laureatką Złotego Globu i jedną z największych aktorek wszech czasów. Zdobyła Złoty Glob za rolę w filmie komediowym „Pół żartem, pół serio”. Była, jest i na zawsze pozostanie legendą kina. W naszym asortymencie znajdziesz ponad sto plakatów i obrazów z jej wizerunkiem, między innymi z najbardziej popularnym zdjęciem z planu filmu „Słomiany Wdowiec” gdzie Marilyn podtrzymuje rozwianą, białą sukienkę czy z musicalu „Mężczyźni wolą blondynki”. Koniecznie sprawdź też nasz bestseller: ceramiczny kubek z uchem, prezentujący jedno z najpopularniejszych zdjęć w odcieniach szarości i autografem gwiazdy. Od 50 lat wytwórnie filmowe próbują wykreować jej następczynię, stylizować sesje gwiazd na sesje z Marilyn. Lecz Monroe była tylko jedna i niepowtarzalna.

 

Obraz na płótnie z Marilyn Monroe i szczeniak - obraz na płótnie

 

Obrazy z Marilyn Monroe
 

W naszym sklepie możesz wybierać spośród kilkudziesięciu wzorów obrazów na płótnie z Marilyn. Przykładowo fantastyczny czarno-biały canvas, na którym widzimy Normę Jeane trzymającą lutnie, albo obraz z aktorką przygotowującą się przy toaletce do wyjścia na scenę. Canvas z Monroe przytulającą do siebie małego szczeniaczka z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Reżyserowie mówili o niej „Marilyn to czyste kino. Bardzo rzadko posługuje się słowem. Grają jej usta, oczy, przypadkowe gesty”. To właśnie dzięki jej wdziękowi i magnetycznej osobowości nasze obrazy są tak hipnotyzujące.

 

Plakat z Marilyn Monroe Reprodukcja z Marilyn Monroe

 

Plakat Marilyn Monroe
 

Nasze plakaty z artystką ukazują jej prawdziwe piękno oraz urok, jaki w sobie miała. Biało-czarna reprodukcja z Marilyn Monroe „Ballerina” przedstawia ją ubraną w długą, tiulową spódnicę. Aktorka siedząc pochyla się w stronę widza, uśmiechając się zalotnie. Na kolejnym plakacie widzimy ją w zmysłowej pozie, a na następnym Monroe owinięta jest tylko czerwonym jedwabiem. Do tej pory żadna z kobiet nie potrafiła wyglądać tak niewinnie i zarazem zmysłowo. Wielu aktorów oraz scenarzystów twierdziło, że „Miała niepowtarzalny dziecięcy wdzięk, słodki i obezwładniający. Jakąś niezwykłą mieszankę zwierzęcego seksapilu i dziecięcej niewinności”. To dlatego plakaty z nią przykuwają uwagę tak bardzo, że nie sposób oderwać od nich i niej wzrok. Jeżeli jesteś prawdziwym kinomanem i wszystkie role Marilyn Monroe nie są Ci obce, to obraz lub plakat na ścianę z jej wizerunkiem z pewnością sprawi Ci nie małą przyjemność.

PayU