Jurassic World

Jurassic World - oryginalne plakaty i gadżety z Parku Jurajskiego

Jurassic World – gadżety i plakaty

Dla wszystkich fanów dinozaurów i filmów o Jurajskim Parku mamy fantastyczne plakaty z Tyranozaurami i Welociraptorami, będącymi głównymi gwiazdami Parku. Oferujemy również postery z Chris’em Prattem w roli Owena Grady’ego z „Jurassic World” a także mapę wyspy Isla Nublar na której dzieje się akcja tego filmu. Mamy też poster z Blue - jedenego z czterech Welociraptorów, które nawiązały nić porozumienia z Owenem. A dla fanów klasyku polecamy plakat z logo filmu, który powstał w 1993 roku. i został wyreżyserowany przez Stevena Spielberga.
 

Plakat z welociraptorem Blue

 

W naszym sklepie znajdziecie też oryginalne gumowe breloki z Tyranozaurem. Z naszych ceramicznych kubków z dinozaurami oraz logo Parku Jurajskiego najlepiej pije się poranną kawę. Wszystkie swoje przemyślenia i pomysły, a także ważne wydarzenia zapisać możesz w oryginalnym notesie z logo Jurassic Park. A jeśli wybierasz się na parapetówkę bądź urodziny fana dinozaurów, wręcz mu w prezencie fantastyczną wycieraczkę pod drzwi z logo Parku Jurajskiego. Dla najmłodszych fanów oferujemy plakaty z gatunkami i rozmiarami dinozaurów oraz naklejki, które można łatwo umieścić dosłownie wszędzie i równie łatwo się ich pozbyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta, więc możesz mieć pewność co do ich wysokiej jakości.

 

Plakat z dinozaurami z filmu Jurassic World: Fallen Kingdom

 

Czy Park Jurajski jest możliwy?
 

Czy wyobrażasz sobie nowoczesny park rozrywki, w którym główną atrakcją są dinozaury, które w pewnym momencie uciekają na wolność dewastując i pożerając wszystko i wszystkich na swojej drodze? Chyba nie musisz zbytnio wysilać wyobraźni po oglądnięciu filmów „Park Jurajski” czy „Jurassic World”, będący kontynuacją tego pierwszego. Na szczęście, póki co takie sceny możemy oglądać tylko i wyłącznie na filmach, choć zapewne naukowcy są na dobrej drodze do tego, by kiedyś umożliwić stworzenie takiego parku. Jednak istnieje jedno zasadnicze pytanie: czy ktokolwiek będzie chciał go odwiedzić? Zapatrując się na filmy możemy stwierdzić, że park z dinozaurami nigdy nie będzie całkowicie bezpieczny dla odwiedzających go turystów, i choć w drugim filmie niby wszystko jest lepiej zorganizowane a specjalna ochrona dba o bezpieczeństwo, to jednak ludzie wciąż nie potrafią bronić się przed tak potężnymi zwierzętami jakimi są dinozaury. Zwłaszcza przed zmutowanym tyranozauro-karnotauro-welociraptorem, którego naukowcy stworzyli dla większych atrakcji. No i zdobyli co chcieli, bo Indominus Rex zaczął siać w parku ogromne zniszczenia. 

 

Plakat z filmu Jurassic World z Chrisem Prattem

PayU