James Bond

James Bond - licencjonowane gadżety i plakaty

Zdobądź oryginalne plakaty i akcesoria z Agentem 007

Oficjalne plakaty i obrazy z Jamesem Bondem, agentem Jej Królewskiej Mości to świetny pomysł na prezent dla każdego fana Agenta 007. Jeżeli jesteś fanem filmów o Bondzie to świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej kolekcji znajdziesz mnóstwo obrazów i plakatów z tych filmów. Na naszych plakatach zobaczyć możesz Sean’a Connery w roli Bodna, a także Daniela Craiga – szóstego odtwórcę tej roli. Wśród naszej kolekcji obrazów na płótnie możesz znaleźć niemal wszystkie części filmów o Jamesie Bondzie: Żyje się tylko dwa razy, Diamenty są wieczne, Szpieg, który mnie kochał czy GoldenEye. Na wszystkich canvasach możecie podziwiać fantastycznych aktorów wcielających się w role Agenta Jej Królewskiej Mości: Sean’a Connery’ego, Rogera Moor’a, Pierce’a Brosnana a także Timothy’ego Daltona.

 

Plakat z Jamesem Bondem granym przez Daniela Craiga

 

Nazywam się Bond, James Bond.
 

To najsłynniejsze zdanie powtarzające się w każdej części cyklu o Agencie 007. Od 1962 roku, kiedy to w pierwszym filmie o Jamesie Bondzie już w pierwszych minutach Sean Connery wypowiada to zdanie, staje się ono legendą i znakiem rozpoznawczym Bonda (oprócz supersamochodów i garniturów). Oprócz zamiłowania do samochodów i eleganckiego ubrania Bond lubi towarzystwo pięknych kobiet oraz Martini – wstrząśnięte, nie zmieszane. Nie ma na świecie bardziej słynnego agenta niż James Bond. Dowodzą o tym już 24 filmy o jego przygodach, które chyba nigdy się nie znudzą, a ludzie zawsze licznie będą zbierać się na premiery filmów o najlepszym Agencie Jej Królewskiej Mości.

 

Obraz na płótnie z Rogerem Moore Canvas z Seanem Connery

 

James Bond i jego dziewczyny
 

Piękne i niebezpieczne. Te dwa słowa idealnie opisują każdą z kobiet Jamesa Bonda. Do tej pory, w rolę kobiety Bonda wcieliło się ponad 50 piękności. W „Doktor No” Sean’owi Connery’emu towarzyszyła Ursula Andress, w Szpieg, który mnie kochał” ukochaną Jamesa zagrała Barbara Goldbach, Pierce’owi Brosnanowi w „GoldenEye” towarzyszyły Izabella Scorupco i Famke Janssen, a w Spectre z Danielem Craigiem zagrały Monica Bellucci i Léa Seydoux.

PayU