Disney

Disney - oryginalne plakaty i gadżety z bajkowymi postaciami

Plakaty i gadżety Disneya jako doskonałe ozdoby i prezenty dla dzieci

Jeśli Twoje pociechy są miłośnikami produkcji Disneya, a w ich pokoju znajduje się ściana, która świeci pustkami i z chęcią powiesiłbyś na niej kilka plakatów czy obrazów z ulubionymi postaciami  dziecka, to kategoria, którą utworzyliśmy z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zgromadziliśmy dla Ciebie wszystkie produkty Disneya, aby ułatwić Ci poszukiwanie i zakupy w naszym sklepie. Oryginalne, posiadające licencję producenta plakaty z Księżniczkami Disneya czy Toy Stroy, obrazy na płótnie z bohaterami Krainy Lodu oraz Pięknej i Bestii, fototapety z Kubusiem Puchatkiem albo Królewną Śnieżką i Siedmioma Krasnoludkami, kubki i breloki z Myszką Miki, a także wiele innych gadżetów znajdziesz w łatwy sposób w naszym sklepie.


Fototapeta z bajki Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków


Z pewnością sprawisz radość swojemu dziecku wieszając mu na ścianie plakat z Nemo i Dory czy obraz z Elzą i spółką z Krainy Lodu. Kubek termiczny z Kubusiem Puchatkiem jest doskonałym i praktycznym pomysłem na prezent. Z kolei brelok na klucze z Tygryskiem będziesz mógł przypiąć do jego pierwszych własnych kluczy. Gadżety i plakaty z postaciami Disneya będą nie tylko świetnie ozdabiać wnętrza, ale też sprawiać dużo radości i beztroski. 
 

Najlepsze bajki Disney’a
 

Myszka Miki, Kaczor Donald i pies Pluto to jedni z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Disneya. Za stworzenie Myszki Mickey Walt Disney w 1932 roku dostał honorowego Oscara. Zabawne, wzruszające i pouczające historie tych trzech postaci przyciągały przed ekrany telewizorów miliony dzieci na całym świecie. Ta wspaniała trójka towarzyszy nam od pokoleń, a bajka Myszka Miki wciąż tak samo jak przed laty zachwyca najmłodszych widzów.
 

„It's kind of fun to do the impossible” - W. Disney


Plakaty z Frozen i Księżniczkami Disneya
 

Kolejną wspaniałą postacią Disneya jest Kubuś Puchatek. Kubusia stworzył brytyjski pisarz A.A. Milne, a bajki o jego przygodach z powodzeniem tworzyło studio Walta Disneya. Historie Puchatka to kopalnia wiedzy na maluchów, naszpikowana mądrymi i życiowymi cytatami uroczego niedźwiadka:
 

„– Kubusiu, jak się pisze miłość?

– Prosiaczku, miłość się nie pisze, miłość się czuje.”

„Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.”
 

Myślimy, że zgodzicie się z nami, jeśli powiemy, że Kubuś Puchatek to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających bajek, jakie powstały.


Plakaty powieszone w pokoju dziecięcym z Myszką Miki i Kubusiem Puchatkiem
 

Jedną z najbardziej popularnych w ostatnim czasie bajek Disneya jest Kraina Lodu. Bajka ta opowiada o Elsie, która posiada moc kontrolowania śniegu i lodu. Blondwłosa królewna sprowadza na swoje królestwo srogą zimę. Jej siostra Anna postanawia ją odnaleźć, aby zakończyć wieczną zimę w ich krainie. Zabiera ze sobą Kristoffa, jego renifera Svena oraz bałwanka Olafa, którego niegdyś z siostrą stworzyły. Olaf, choć nieco niefrasobliwy, jest bardzo mądry i uczuciowy. Jego teksty potrafią rozmrozić chyba najbardziej zlodowaciałe serca. 

„- Olaf, roztapiasz się!

- Są ludzie, dla których warto się roztopić.”

„- Nawet nie wiem co to miłość.

- Ej, to łatwe. Ja wiem. Miłość to… jak bardziej się martwisz o kogoś, niż o siebie.”

PayU