Chelsea FC

Chelsea F.C - licencjonowane plakaty i gadżety z klubem

Zdobądź oryginalne plakaty i gadżety ze swoim ulubionym klubem

Oficjalny plakat z klubem Chelsea F.C to rzecz, o której marzy każdy fan tej drużyny. Powieszenie go na  ścianie i chwalenie się nim znajomym sprawiłoby mu ogromną radość i dumę. Klub Chelsea był sześciokrotnie mistrzem Anglii, ponadto w 2012 roku zdobył puchar Ligi Mistrzów UEFA, siedem razy Puchar Anglii, pięć razy Puchar Ligi Angielskiej i dwukrotnie zwyciężył w rozgrywkach Pucharu Zdobywców Pucharów. A zatem duma każdego fana jest całkowicie uzasadniona! Pierwszy tytuł Mistrza Anglii Chelsea zdobyła w 1955 roku, był to zarazem pierwszy sukces drużyny.


Plakat z piłkarzami klubu Chelsea
 

Kto trenuje Chelsea?
 

14 lipca 2018 roku oficjalnie potwierdzono, że Maurizio Sarri objął stanowisko trenera Chelsea. Będzie on trenerem angielskiego klubu przynajmniej przez następne trzy lata. Włoch zastąpił na stanowisku swojego rodaka Antonio Conte. Maurizio przez ostatnie trzy lata był trenerem klubu SSC Napoli. Włoski klub Sarri poprowadził w 148 spotkaniach. Nowy trener Chelsea zabrał ze sobą kluczowego gracza Napoli – Jorginho.


Poster z zawodnikami Chelsea


Oryginalne plakaty i gadżety Chelsea
 

Nasze plakaty drukowane są na wysokiej jakości grubym i sztywnym papierze, posiadają wyraziste i intensywne kolory, a dodatkowo mają matową powierzchnię, dzięki czemu nie odbija się od nich intensywne światło i ogląda się je z przyjemnością. W naszej ofercie znajdziesz plakaty również przypinki, które możesz mieć zawsze przy sobie, jeśli chcesz aby barwy Twojego ulubionego klubu co dzień były przy Tobie. Każdy prawdziwy fan Chelsea powinien mieć na swojej ścianie plakat tego klubu, więc nie czekaj i zamów coś dla Siebie już dziś!


Przypinki z klubem Chelsea przypięte do plecaka

PayU