Cars

Auta - oficjalne i licencjonowane plakaty, obrazy i gadżety Cars

Auta bawią i uczą - o bajce z morałem

Oryginalne plakaty czy obrazy z filmu Auta to zdecydowanie jedna z najfajniejszych ozdób na ścianę jaką możesz wybrać do pokoju swojego małego urwisa. Wszyscy znają wielokrotnego zdobywcę Złotego Tłoka Zygzaka McQueena oraz jego zabawnego przyjaciela Złomka.

Ta pełna humoru i pouczających historii bajka przekazuje dzieciom właściwe wartości na przykładzie Zygzaka, który trafiając do Chłodnicy Górskiej jest zarozumiały i samolubny, lecz w grupie nowych przyjaciół przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.Zygzak podczas pobytu w zapomnianym, odciętym od świata miasteczku nauczył się pokory i zrozumiał, jak cenna jest prawdziwa przyjaźń i osoby, które go otaczają. Czyż to nie wspaniały i pouczający przekaz dla najmłodszych?Plakat z Zygzakiem McQueenem oprawiony w czarną ramę

 

Kto dubbinguje Auta 3?
 

Oglądając film animowany Cars na pewno mieliście wrażenie, że doskonale znacie głosy, którymi mówią kolorowe samochody. Otóż postacie tej bajki dubbingowali znani i lubiani polscy aktorzy. Między innymi Piotr Adamczyk znany z Listów do M jako Zygzak McQueen, Artur Barciś znany z Miodowych Lat jako Luigi, Marian Opania jako Złomek czy Daniel Olbrychski jako Wójt Hudson sprawiają, że bajka jest jeszcze bardziej zabawna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


Cars - przypinki z bajki Auta
 

Oryginalne plakaty i gadżety z Cars


W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo plakatów, obrazów na płótnie, fototapet i gadżetów z motywami z filmu Cars. Przykładowo wydrukowany na sztywnym i wytrzymałym papierze plakat z trzeciej części serii, przedstawiający Zygzaka, Jacksona Sterlinga oraz Cruz Ramirez, obraz na bawełnianym płótnie naciągniętym na sosnową ramę z rozradowanym Złomkiem, fototapetę przedstawiającą wyścig głównych bohaterów filmu albo zestawy śniadaniowe dla najmłodszych z McQueenem. Zaglądając na naszą stronę znajdziesz te oraz wiele innych gadżetów typu kubki, bidony czy kalendarze. Każdy fan Aut znajdzie u nas coś dla siebie!

PayU