Zdobądź oryginalne plakaty i gadżety z zespołem BTS

 

Należysz do armii Bangtan Boys? Zatem właśnie znalazłaś się w miejscu, które zostało stworzone z myślą o Tobie! Zanim opowiemy Ci o tym, dlaczego ten sklep w ciągu kilku minut zostanie Twoim ulubionym, pozwól, że opowiemy trochę o Twoim ukochanym zespole. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Ty świetnie znasz historię powstania Bangtan Sonyeondan i poniższe informacje nie wniosą nic do Twojego życia. Uważamy jednak, że jako prawdziwa ARMY z wielką chęcią i rozpierającą dumą przeczytasz kilka poniższych zdań. W końcu nie ma nic piękniejszego dla prawdziwej fanki niż nostalgiczny powrót do początków zespołu, który zyskał tak ogromną popularność! Stając się ich fanką w 2013 roku nie miałaś pojęcia (choć skrycie bardzo o tym marzyłaś!), że BTS zyska tak ogromną sławę i popularność. Dlatego teraz, czytając ten tekst spokojnie możesz uronić łzę wzruszenia i poklepać się po piersi myśląc o tym, czego dokonali Twoi ukochani chłopcy. Przejdźmy zatem do rzeczy.  

 

Kalendarze BTS na 2020 rok

 

BTS co to jest i co oznacza?

 

Zespół BTS znany także jako Bangtan Boys, Bangtan Sonyeondan i Beyond The Scene powstał w 2013 roku. To siedmioosobowy boys band z Korei Południowej, w którego skład wchodzą: Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V oraz Jungkook. Zadebiutowali 12 kwietnia 2013 roku piosenką „No More Dream” z ich pierwszego albumu 2 Cool 4 Skool. Muzyka, którą grają to mieszanina rapu, popu i mocnych elektronicznych brzmień. Zespół śpiewa zarówno w języku ojczystym jak i po angielsku, płynnie mieszając materiał. W momencie wydania pierwszego albumu świat oszalał na punkcie Bangtan Boys. Ich najbardziej znane utwory takie jak „Fake Love”, „Fire” czy „DNA” mają miliony wyświetleń! Chłopcy posiadali nawet swój własny ośmioodcinkowy program „Rookie King: Channel Bangtan”, który emitowany był od września do października 2013 roku. Do dnia dzisiejszego wydali łącznie 7 albumów koreańskich i japońskich, a także 9 mini albumów również w tych dwóch językach. Chłopaki z miejsca podbili serca milionów fanek na całym świecie. W 2017 roku BTS we współpracy z LINE FRIENDS CREATORS stworzyli UNIVERSTAR BT21. BT21 to osiem uroczych postaci zaprojektowanych przez członków BTS. Są to: Koya, RJ, Shooky, Mang, Tata, Chimmy, Cooky oraz Van, który reprezentuje BTS ARMY. Chłopcy ogromnie kochają swoich fanów! Logo BTS symbolizuje młodość, która nie zastyga w obecnym stanie, ale dąży ku rozwojowi. Właśnie ta chwila została przedstawiona za pomocą wizualizacji, w której członkowie otwierają drzwi, a ich fanklub – ARMY - jest po drugiej stronie, by wyjść im na spotkanie. Co właścwie oznacza Bangtan Boys? To w wolnym tłumaczeniu Kuloodporni Skauci. Chłopcy utrzymują, że ich nazwa „oznacza to, że będziemy się przeciwstawiać uprzedzeniom wobec młodzieży” a także „znaczenie Bangtan to bronić przed czymś, więc nasza nazwa oznacza, że będziemy odważnie bronić naszej muzyki i naszą wartość”.

 

 

Kubek ceramiczny z Van BTS BT21

 

BTS plakaty i gadżety

 

Skoro już każdy, kto tu zaglądnął, wie o co właściwie chodzi z BTS (dlaczego w ogóle musimy komukolwiek to tłumaczyć?), to możemy przejść do oryginalnych plakatów i gadżetów z tym niesamowitym boys bandem. W naszym sklepie odnajdziesz genialne plakaty, na których widnieją Kim Namjoon, Kim Seokjin, Min Yoongi, Jung Hoseok, Kim Taehyung, Park Jimin i Jeon Jeonggkuk. To oficjalne postery, które posiadają licencję producenta! Co to oznacza? Że kupując w naszym sklepie oryginalne plakaty i gadżety z Bangtan Boys wspierasz swoich ukochanych, najlepszych i najzdolniejszych chłopców! Oprócz posterów z chłopcami, znajdziesz też takie, które przedstawiają wszystkie urocze postaci BT21. W naszym asortymencie znajdziesz też ceramiczne kubki z uchem przedstawiające te urocze maskotki BTS. Wyobraź sobie tą poranną kawę w takim kubku. Słoneczny dzień, wyglądasz przez okno, w tle słyszysz pierwsze dźwięki „Blood Sweat & Tears”, spoglądasz na plakat swoich ukochanych artystów i dzień od razu staje się piękniejszy! Zamów nasze licencjonowane plakaty i gadżety z Bangtan Sonyeondan i dumnie udowodnij wszystkim, jak bardzo kochasz BTS!

 

Plakat z BTS w pokoju młodzieżowym

PayU