Obrazy, plakaty i reprodukcje Loui Jover

Wyjątkowe obrazy Loui Jovera


Loui Jover urodził się 18 kwietnia 1967 w Jugosławii, a jako dziecko przeniósł się do Australii. Jak twierdzi, artystą jest odkąd się urodził, przez całe swoje życie. Już jako dziecko rysował, malował i zgłębiał tajniki malarstwa i sztuki. Jego styl jest wyjątkowy, niepowtarzalny i rozpoznawalny, maluje on bowiem na stronach starych gazet i książek. Na jego obrazach głównie znajdują się piękne kobiety, artysta często tworzy akty i prace w stylu vintage i pop art. Jego ulubionym medium jest atrament, który Loui rozpryskuje na gotowych już obrazach, aby dodać im niepowtarzalnego wyglądu. Fantastycznie odnajduje się też w olejach i akrylach. Jego zapierające dech w piersiach kolaże są naturalną reakcją na popkulturę i świat w którym żyjemy.
 

Obraz na płótnie Tempest
 

Plakaty Loui Jovera są bardzo popularne w naszym sklepie. Szczególną popularnością cieszą się plakaty „Planets”, „DJ Girl” oraz „Au Vieux Paris”. Pierwszy z nich przedstawia piękną kobietę o kruczoczarnych włosach na kolorowym tle. Obraz ten wyjątkowo nie został stworzony na kartach starych księg. Kolejnym hitem tego artysty jest poster „DJ Girl” wykonany w standardowym stylu artysty. Przedstawia on młodą dziewczynę noszącą duże, różowe słuchawki na uszach. Kolorowe rozbryzgi atramentu nadają całości charakteru. Nazwę plakatu „Au Vieux Paris” przetłumaczyć możemy jako „Stary Paryż”. Przedstawia on urokliwą francuską uliczkę, po której spaceruje zasłaniająca się czerwoną parasolką kobieta ubrana w zielony płaszcz.


Obraz na płótnie Always
 

Obrazami Jovera, po które najchętniej sięgają nasi klienci okazały się być „Her Sonata”, „Make My Day” z Brudnym Harrym i „Butterfly Days”. Nasze obrazy na płótnie są idealnym materiałem na dzieła Loui Jovera – bawełniane płótno nadaje im naturalnego wyglądu a sosnowe krosna nadają canvasom stabilności i trwałości. Wybierając nasz obraz od Loui Jovera masz pewność, że kupujesz oryginalną ozdobę, która będzie przez długie lata rozświetlać Twoje wnętrze. Zobacz, jak pięknie na ścianach prezentują się obrazy Tempest, Rain Lovers czy Always i daj się uwieść niepowtarzalnym dziełom australijskiego artysty!

PayU