Wrześniowa edycja konkursu "Pokaż Produkt"

2019-09-10 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Wrześniowa edycja konkursu Pokaż Produkt

 

Majowa edycja konkursu „Pokaż Produkt”

 

Nadszedł czas naszego comiesięcznego konkursu, w którym nasi klienci mogą wygrać 550 złotych do wydania w naszym sklepie.
W tym miesiącu trafiło do nas sporo zdjęć, spośród których nasze jury wybrało TOP 10:

 

 Plakaty z Toy Story i Iron Manem Plakat Avengers Assemble

Filiżanka Friends

 

  W tym miesiącu przesłaliście do nas wiele plakatów i gadżetów filmowych, między innymi postery z Avengers, Toy Story i Stranger Things a także nasza bestsellerowa filiżanka Friends. W tej edycji znalazły się też świetne wydruki indywidualne, przedstawiające rodzinne fotografie. Dotarły też do nas zdjęcia map od zakochanej pary Magdy i Mariusza, a także Pani Joanny, która uwielbia podróżować i postanowiła na naszych mapach oznaczać miejsca, które odwiedziła. Trafiło też do nas zdjęcie z naszą i Waszą ulubioną fototapetą Brzozowy Las.

 

Fototapeta Brzozowy Las

Mapy Europy i Świata Mapa Świata w sepii

 

Nie zabrakło również fantastycznych obrazów na płótnie Sam Toft - przy obrazie A Day Of Light pozuje uroczy Shih tzu Pani Patrycji. Pan Tomasz przedstawił nam swój uroczy plakat oprawiony w naszą ramę aluminiową, który podpisany był "Szymon" :) 

 

Wydruki indywidualne ze zdjęć Obraz na płótnie Sam Toft A Day Of Light

Czarna rama aluminiowa 40x50 cm Plakat z 3 sezonu Stranger Things

 

Głosowanie na najlepsze zdjęcie miesiąca trwa do 20 września, do godziny 8:59. Gdy dobiegnie ono końca, nasze jury wybierze 3 najlepsze zdjęcia i nagrodzi je. Wszystkie lajki, udostępnienia i komentarze pomogą nam w podjęciu tej decyzji! Swój głos możesz oddać klikając tutaj.

 

Jeżeli również chcesz wziąć udział w naszym konkursie, koniecznie przeczytaj regulamin, dzięki któremu dowiesz się jak zgłosić się do naszej fotozabawy.

 

Wszystkim biorącym udział w naszym konkursie życzymy powodzenia!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.