Wielkie promocje już dziś!

2019-11-28 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Black Friday w eplakaty.pl

 

Czarny Piątek to nasz ulubiony dzień w roku. Dlatego zdecydowaliśmy, że w tym roku w naszym sklepie to wyjątkowe święto nie będzie trwało tylko jeden dzień.
Przedłużamy Black Friday o 24 godziny, czyli do soboty 30 listopada. 

 

Plakaty tańsze o 30%

 

W ciągu tych dwóch dni każdy z was może korzystać z rabatów sięgających nawet 90%! Macie aż dwa dni aby zastanowić się czego naprawdę potrzebujecie, i zamówienie tego w naszym sklepie. Skorzystajcie z rabatów, którymi objęliśmy prawie 4 tysiące produktów. Za kubki w Black Friday zapłacicie 25% taniej, na plakaty, reprodukcje, piersiówki i kalendarze mamy dla Was rabat 30%, obrazy przeceniliśmy o 35%, cenę notesów i wycieraczek zmniejszyliśmy o 20%, obrazy na drewnie i lustra w ramach są tańsze o 70%, a plakaty 3D objęliśmy rabatem 90%. Oprócz powyższych rabatów, czekają na Ciebie też inne fantastyczne promocje!

 

Notes Stranger Things VHS  Brelok Rękawica Thanosa Avengers Kubek Harry Potter Amortentia Love Potion


Nie musisz się spieszyć, podejmować szybkich i pochopnych decyzji. Nasz Black Friday trwa dwa pełne dni. Zrelaksuj się zatem, usiądź wygodnie i zrób sobie dokładną listę tych gadżetów, których nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. Pamiętaj, że takie promocje zdarzają się tylko raz w roku, więc wykorzystaj je w stu procentach!

 

Wszystkie promocje na Black Friday znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.