Black Friday w Nice Wall

2019-11-26 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Wielkie promocje na Black Friday w Nice Wall


Czarny Piątek to święto każdego zakupowego maniaka. To właśnie w ten dzień pieniądze wydaje się najlepiej. Dlaczego? Bo wydając zdobywamy upragnione rzeczy o wiele taniej, niż w każdy inny dzień w roku. U nas również masz okazje nabyć świetnej jakości produkty nawet 90% taniej! Przeceniliśmy z tej okazji prawie 4000 produktów! Sprawdź, jakie promocje czekają na Ciebie w naszym sklepie:

 

Fototapety -40% na Black Friday!

 

W najbliższy piątek, 29 listopada cena plakatów w naszym sklepie zmniejszy się o 30%. To oznacza, że jeżeli od jakiegoś czasu chodził Ci po głowie plakat z najnowszego sezonu ulubionego serialu, filmu czy ukochanego wykonawcy muzycznego, to właśnie nadarza się jedyna taka okazja, aby zdobyć je w o wiele niższej cenie. Zdobądź najpopularniejsze plakaty z największych hitów tego roku: Gra o Tron, Rick And Morty, Stranger Things czy Avengers: Koniec Gry.

 

Plakaty o 40% tańsze w Black Friday

 

W Black Friday zmniejszamy nasze ceny nawet o 90%. Za wszystkie plakaty trójwymiarowe zapłacisz tylko 10% ich ceny. Oznacza to, że za największy poster 3D zapłacisz jedynie 5,85 złotych. Tak tanio jeszcze nie było! Do wyboru masz mnóstwo wzorów reprodukcji trójwymiarowych. Idealne do pokoju dziecięcego plakaty bajkowe i z filmów Toy Story, Scarface Człowiek z BliznąPotwory i spółka, Auta, Ben 10 czy Kubuś Puchatek.

 

Trójwymiarowe plakaty 90% taniej w Black Friday

 

Kubki, notesy i piersiówki w ten wyjątkowy dla zakupoholika dzień zamówisz o nawet o 30% taniej. Więc jeśli pragniesz zdobyć gadżet z ukochanego filmu czy ulubionego zespołu, to lepiej zaplanuj sobie jak najwcześniejsze zakupy w Nice Wall, zanim ubiegną Cię inni. Za zestawy prezentowe, wycieraczki, gadżety czy kalendarze zapłacisz nawet 50% mniej niż zwykle, a koniec listopada to jak najbardziej odpowiedni moment, aby uzbroić się w nowy terminarz na nadchodzący rok.

 

Kalendarze 2020 30% taniej w Black Friday

 

Kolejną świetną promocją objęliśmy obrazy na płótnie, za które 29 listopada zapłacisz mniej o 35% Zamów więc świetny i stylowy obraz na płótnie z Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn lub piękne i wzruszające obrazy Sam Toft i Hazel Bowman. W naszej kolekcji znajdziesz też całe mnóstwo canvasów z postaciami z filmów takich jak Avengers, Pulp Fiction czy Star Wars. Nie brakuje nam również obrazów ze sławnymi, legendarnymi muzykami takimi jak Pink Floyd czy zespół The Beatles.

 

Obrazy na płótnie 35% taniej w Czarny Piątek

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.