Poznaj Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2

2019-06-28 | Dominika Kieraś | 0 komentarzy
Premiera drugiej części bajki Sekretne życie zwierzaków domowych

 

Dzisiaj do kin wchodzi druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Max, Duke, Chloe i Tuptuś powracają ze swymi nowymi przygodami! Pierwsza część sprowadziła do kin tłumy widzów na całym świecie. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi. Jak będzie tym razem?

 

 

Zwierzaki ciężko znoszą wizyty u weterynarza. Teraz już wiemy dlaczego. Dowiemy się również, że lepiej nie karmić kota kocimiętką. Na tajnym zebraniu super przyjaciół zwierząt nauczymy naszego królika jak być superbohaterem. Odkryjemy także na ile nasz pies jest podobny do kota. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że to kotopies.

Z okazji premiery znajdziecie u nas zabawne plakaty z waszymi ukochanymi zwierzakami! To świetna alternatywa dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na domowego pupila. Plakatu nie trzeba karmić, wyprowadzać na spacery czy myć. Polecamy ;)

 

Plakat z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych Plakat z Maxem z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych

Plakat z bajki The Secret Life of Pets Gitget na plakacie z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych

 

Czy tak naprawdę znamy swoje zwierzaki? Co robią, gdy wychodzimy do pracy czy szkoły? Tego wszystkiego dowiemy się z Sekretnego życia zwierzaków domowych 2. Zapraszamy do kin!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.