Bajka dla dzieci: Sekretne Życie Zwierzaków Domowych

Film animowany The Secret Life of Pets opowiada o Maxie, piesku rasy Jack Russell Terrier, który jest bardzo szczęśliwy ze swoją opiekunką Katie, lecz kiedy ta przyprowadza do domu wielkiego kudłatego psa Duke'a, sytuacja znacznie się komplikuje. Zwierzaki nie lubią się od pierwszego wejrzenia, jednak będą musiały nauczyć się współpracować ze sobą. Zwierzaki przez przypadek znajdują się w samym centrum niebezpiecznego miasta, w którym czyha na nich słodki lecz niebezpieczny i przebiegły królik Tuptuś, któremu para tych psiaków mocno się naraziła. Jak poradzą sobie z czyhającym na nich niebezpieczeństwem, i czy w końcu Max i Duke polubią się i będą żyli długo i szczęśliwie, jak to w bajkach bywa?
 

Sekretne Życie Zwierzaków Domowych obraz na płótnie z kotkiem

 

Bajka o tym, co robią zwierzaki
 

Bajka Sekretne Życie Zwierzaków Domowych w humorystyczny i trochę wyolbrzymiony sposób opowiada o tym, co nasze zwierzaki wyrabiają podczas naszej nieobecności w domu. Niektóre koty na przykład bardzo starają się nie podjeść z lodówki naszego obiadu, a w efekcie pożerają nawet deser. Niektóre kanarki udają, że występują w filmach akcji jako odrzutowce. Niejeden pies obszczekuje nawet poruszające się na wietrze liście za oknem, inny używa naszego miksera do masażu pleców, a inny przez cały dzień nawet nie ruszy się spod drzwi oczekując naszego powrotu. Oczywiście nie każdy pupil taki jest, ale nie ciekawi was, co porabiają wasze zwierzaki?
 

Obraz z Mel'em z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych


Oryginalne plakaty i obrazy z bajki
 

Jeśli szukasz oryginalnych plakatów lub obrazów na ścianę do pokoju Twojego dziecka to świetnie trafiłeś. Mamy dla Ciebie całe ich mnóstwo, w dodatku z ulubionymi motywami maluchów! Film „Sekretne Życie Zwierzaków Domowych” podbił serca nie tylko najmłodszych widzów, dlatego też ozdobienie ścian pokoju Twojego dziecka dostarczy radości zapewne nie tylko Jemu. Udekoruj pokój swoich pociech w plakaty ze śnieżnobiałą, uroczą Gidget pozującą rozkosznie w biało-rózowej torebce lub Maxem z tęsknotą wyczekującym swojej Pani. Do wyboru masz jeszcze fantastyczne obrazy na płótnie na przykład z wiecznie głodną i łaknącą pieszczot kotką Chloe oraz czarującym Mel’em radośnie pozującym na błękitnym tle dodającym mu uroku. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają oryginalną licencję producenta.

 

PayU