Pokaż że kochasz

2017-05-11 | Kamil Marek | 0 komentarzy
syn wręczający kwiaty swojej mamie

 

Bo mama jest tylko jedna

Sposobów na wyrażenie wdzięczności swojej mamie jest tysiące, a pewnie i tak żaden z nich nie jest w 100% wystarczający. Zastanówmy się przez chwilę co możemy zrobić, aby 26 maja nasza mama poczuła się lepiej. Wiele z podanych przykładów może okazać się banalnych, ale przecież proste małe gesty czasem znaczą najwięcej. Przejdźmy zatem do rzeczy.

Jeśli nadal mieszkasz z rodzicami to zdecydowanie dobrym pomysłem jest posprzątanie w końcu swojego pokoju. I nie chodzi nam tu tylko o wrzucenie wszystkiego do szafy lub pod łóżko. Śmiało! sięgnij po odkurzacz, wymyj okna i podnieś te skarpetki z podłogi. laugh

Może warto wysilić się jeszcze trochę, zabawić w kucharza i niczym Gordon Ramsey z czystego serca zrobić jej ulubione danie? Efekt końcowy tutaj się nie liczy. Mama z pewnością doceni Twoje szczere intencje i  będzie jej smakować. Dodatkowo będzie to ten nieliczny moment w którym możesz skorzystać z sztandarowych tekstów wszystkich mam.

mem z mamą mem z mamą

Jeśli już nie przebywasz w domu codziennie, bo każdego dnia mierzysz się z wieloma trudnościami jakie spotykają Cię na Twojej uczelni lub po prostu masz już swoje mieszkanie oddalone o setki kilometrów od rodzinnego domu. Ponadto masz na głowie męża, żonę, dzieci, psa i kota. Nie zapomnij o tym najprostszym małym geście. Weź telefon, zadzwoń i porozmawiaj, opowiedz swój dzień i zapytaj jak się czuje.

Wierzymy jednak, że stać Cię na więcej. W tym momencie przedstawimy Ci kilka propozycji w których nasz sklep spisze się na medal. Bardzo ciekawym sposobem jest wykorzystanie możliwości wydruku zdjęć w formie plakatu lub obrazu na płótnie.  Nasz moduł „wydrukuj własne zdjęcie”, pokaże Ci wszystkie dostępne opcje, wymiar oraz ceny. Jeśli nie masz pewności czy posiadasz odpowiedniej jakości fotki nie przejmuj się. Przy przygotowaniu projektu do druku nasi graficy sprawdzają każde zamówienie szczegółowo i gdy wyrduk może okazać się niezadowalający, rozpikselowny itp. damy Ci o tym znać. Wtedy możesz zmniejszyć rozmiar druku lub wybrać inne zdjęcie. Dzięki temu finalny prezent będzie tylko piękny.

Skorzystaj też z naszych prezentowych propozycji na które dajemy 25% rabatu. Na tej podstronie znajdziesz specjalnie wybrane produkty. Jest tam szeroki przekrój. Od plakatów przez obrazy na płótnie po wymyślne gadżety. Aby skorzystać z wcześniej wspomnianej zniżki wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod: Z1EM (jest ważny do 26.05.2017)

To tylko takie nasze małe sugestie,  które powinny okazać się pomocne. Cała reszta niech wypłynie prosto z Twojego serca i sprawi radość mamie. Wszystkiego najlepszego dla naszych, Waszych i wszystkich mam na świecie!

 

wnętrze z kawą

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.