Plakaty i gadżety z kultową Harley Quinn: Birds Of Prey

2020-02-19 | Aneta Jarosz | 0 komentarzy
Plakaty i gadżety z filmu Birds Of Prey w sklepie Nice Wall


7 lutego do kin trafił film „Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”, opowiadający o przygodach tytułowej bohaterki po rozstaniu z Jokerem.
Harley wraz z Czarnym Kanarkiem, Łowczynią oraz Renee Montoyą łączą siły w walce z Romanem Sionisem i Victorem Zsaszem, którzy za cel obrali sobie niejaką Cass. Ta pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu,
w jakim tylko ona może ją opowiedzieć wciąż wyświetlana jest w kinach, więc jeśli jeszcze nie widzieliście tych niebezpiecznych dziewczyn w akcji, to wciąż macie szansę.
Jeżeli jednak seans macie już za sobą, a Margot Robbie ponownie podbiła wasze serca jako szalona Harley Quinn, to koniecznie zobaczcie, jakie plakaty Birds Of Prey znajdziecie w naszym sklepie:

 

Birds Of Prey Harley Quinn - plakat Birds Of Prey Harley's Hyena plakat

Plakat z filmu Ptaki Nocy

 

 

W naszym sklepie nie brakuje też oficjalnych gadżetów Harley Quinn, takich jak kubki Ptaki Nocy, breloki, notesy czy obrazy.
Posiadamy nie tylko filmowe, ale też komiksowe postery i akcesoria. Każdy fan niesamowitej i niezrównoważonej Harley Quinn znajdzie u nas coś dla siebie!

 

Filmowy plakat Birds Of Prey z Harley Quinn Birds Of Prey Harley Quinn Caution - brelok

 

Po wszsytkie gadżety z Harley, a także innymi bohaterami DC Comics zapraszamy tutaj. 

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.