Bezpieczne zakupy online bez wychodzenia z domu

2020-03-19 | Łukasz Mędrek | 0 komentarzy


Sytuacja w której obecnie znalazła się Europa i cały Świat mocno wpływa na nas wszystkich. Chcemy Cię uspokoić, pracujemy na 100% a zamówienia realizujemy z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa. 

 

Zamówienia realizowane są bez opóźnień

Wszystkie zamówienia, które otrzymujemy realizowane są codziennie w gwarantowanych przez nas terminach. Jeśli coś się zmieni będziemy o tym informować mailowo i telefonicznie. Dbamy o bezpieczeństwo dlatego w firmie zostały wprowadzone procedury, które mają ograniczyć kontakty z zewnątrz do minimum. Dbamy o higienę i stajemy na głowie aby nasi Pracownicy, Partnerzy i Klienci byli także bezpieczni. 

Rekomendowane formy dostawy

Aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko kontaktu z kurierami zalecamy korzystanie z dostawy do paczkomatów. Przesyłkę możesz odebrać w dogodnym dla siebie momencie a za pomocą apki Inpostu paczkomat otworzysz zdalnie bez dotykania klawiatury. To jest fajne!

Dostawy w terminie 

W chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie, które z nami współpracują doręczają przesyłki w terminie. Są doskonale przygotowane na zmieniające się warunki a pracownicy przeszkoleni na obecną sytuację. 

Rekomendowana forma płatności

Zachęcamy do opłacania zamówienia bezgotówkowo przez Payu lub zwykłym przelewem. Starajmy się unikać sytuacji w któej musimy płacić kurierowi gotówką przy odbiorze. 

 

Po otwarciu przesyłki i wyrzuceniu opakowania nie zapomnij umyć dokładnie ręce i zaśpiewać przez 30 sekund swoją ulubioną piosenkę! ;)

 

 

 

 

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.