Październikowa edycja konkursu "Pokaż Produkt"

2019-10-10 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Październikowa edycja konkursu Pokaż Produkt

 

Październikowa edycja konkursu „Pokaż Produkt”

 

Nadszedł czas naszego comiesięcznego konkursu, w którym nasi klienci mogą wygrać 550 złotych do wydania w naszym sklepie.
W tym miesiącu trafiło do nas sporo zdjęć, spośród których nasze jury wybrało TOP 10:

 

  Plakat Stranger Things One Summer Plakaty FC Barcelona

Plakat Pink Floyd

 

  W tym miesiącu przesłaliście do nas wiele plakatów i gadżetów z filmów i seriali, między innymi postery ze Stranger Things, The Walking Dead, Gra o Tron a także nasza bestsellerowa filiżanka Friends. W tej edycji znalazły się też świetne wydruki indywidualne, przedstawiające piękne romantyczne fotografie i postaci z ulubionych anime. Dotarły też do nas zdjęcia gadżetów Rick and Morty a także kubek z logo Game Of Thrones. 

 

 Filiżanka Friends 

 

Nie zabrakło też muzycznych plakatów z AC/DC, Pink Floyd czy Metallica, a także z Harley Quinn z filmu Suicide Squad. Jedna z naszych klientek przysłała również do nas plakaty z godłem klubu FC Barcelona oraz z Leo Messim.

 

Plakaty AC/DC, The Walking Dead, Metallica Plakaty z anime

Plakat z Harley Quinn Plakat z Gry o Tron Lew i Smok

Kubek z logo Gry o Tron

 

Głosowanie na najlepsze zdjęcie miesiąca trwa do 20 października, do godziny 8:59. Gdy dobiegnie ono końca, nasze jury wybierze 3 najlepsze zdjęcia i nagrodzi je. Wszystkie lajki, udostępnienia i komentarze pomogą nam w podjęciu tej decyzji! Swój głos możesz oddać klikając tutaj.

 

Zdjęcie wydrukowane jako plakat

 

Jeżeli również chcesz wziąć udział w naszym konkursie, koniecznie przeczytaj regulamin, dzięki któremu dowiesz się jak zgłosić się do naszej fotozabawy.

 

Wszystkim biorącym udział w naszym konkursie życzymy powodzenia!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.