Nadchodzi gorące lato w Stranger Things

2019-05-22 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Nowy zwiastun 3 sezonu Stranger Things

Do Hawkins zawitało lato i to nie tylko jako pora roku. Nasi nastoletni bohaterowie mają w końcu czas na zabawę i odpoczynek po ciężkim roku nauki i zwalczania potworów z Drugiej Strony. Nastka spędza radosny czas ze swoimi przyjaciółmi: Dustinem, Lucasem, Max, Willem i oczywiście swoim chłopakiem Mike’em. Wszystko wydaje się być proste i bezpieczne, ale czy na pewno?
W pierwszym zwiastunie, który ukazał się dwa miesiące temu mogliśmy zobaczyć mieszankę zabawy, beztroski i strachu. W Hawkins znów pojawia się stwór z Drugiej Strony, który chce dorwać Willa i Jedenastkę. Dziewczyna będzie musiała po raz kolei stawić czoło potworom nie z tego świata i ocalić swoich przyjaciół.

 

 Plakat 3 sezonu Starnger Things ze Stevem Plakat 3 sezonu Starnger Things z Dustinem

 

W najnowszym zwiastunie widzimy szczęśliwych nastolatków pluskających się w miejskim basenie. Wtem na horyzoncie pojawia się Billy Hargrove i nagle wszystkie kobiety w dojrzałym wieku prezentują swoje walory. Uwagę Billy’ego zwraca jednak Karen Wheeler. Twórcy po raz kolejny dają nam do zrozumienia, że między tą dwójką coś się dzieje. Możemy więc domyślać się, że walka z potworem przeplatać się będzie z letnim romansem pomiędzy matką Willa a przybranym bratem Max Mayfield. Czeka nas całkiem przyjemne lato!

 

 Plakat 3 sezonu Starnger Things z Max Plakat 3 sezonu Starnger Things z Eleven

 

Oprócz nowego trailera, Netflix udostępnił również plakaty przedstawiające bohaterów 3 sezonu Stranger Things. Premiera serialu ma odbyć się 4 lipca, który w Stanach Zjednoczonych jest Dniem Niepodległości. Amerykanie świętują ten dzień ogromną ilością fajerwerków, które możemy zobaczyć na każdym z plakatów trzeciego sezonu. Czy to właśnie 4 lipca będzie miał miejsce punkt kulminacyjny trzeciego sezonu? Tego dowiemy się już za 43 dni!

 

Plakat 3 sezonu Starnger Things z Nancy Plakat 3 sezonu Starnger Things z Billym 

 

Zobaczcie nowy zwiastun promujący 3 sezon Stranger Things: 

 

 

 

Oficjalne plakaty i gadżety z serialu znajdziecie tutaj.

 

Plakat 3 sezonu Starnger Things z Willem Plakat 3 sezonu Starnger Things z Mike'em

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.