Avengers pomszczą poległych

2019-03-28 | | 0 komentarzy
Nowe plakaty Avengers


Plakaty Avenge the fallen
 

W zeszły poniedziałek w sieci zawrzało. Marvel udostępnił trzydzieści dwa nowe zdjęcia bohaterów Avengers: Endgame, niektóre z nich są w kolorze, a inne w odcieniach szarości, co wskazuje na śmierć tychże bohaterów. Wśród nich widzimy postacie, które zginęły na naszych oczach: Czarną Panterę, Doctora Strange, Spider-mana, Groota, Gamorę czy Star Lorda. Widzimy też pewną postać, której losy nie do końca były znane. Fani mieli nadzieję, że Shuri przeżyła pstryknięcie palcami. Jednak po poniedziałkowej publikacji nie ma żadnych wątpliwości – Shuri spotkał taki sam los jak Zimowego Żołnierza, Fury’ego czy Wandę Maximoff. Fani są wściekli, że Marvel pozwolił im łudzić się przez prawie rok.

 

Plakaty Avenge The Fallen promujące film Avengers: Endgame

 

Czy The Walking Dead splagiatowali Avengersów?
 

Twórcy słynnego serialu opowiadającego o apokalipsie zombie The Walking Dead udostępnili na swoim twitterze plakaty, które są niemal identyczne do posterów Avengers. 24 marca miał swoją premierę przedostatni odcinek 9 sezonu TWD w którym zginęło bardzo wielu bohaterów serialu. 31 marca odbędzie się finał serialu, który twórcy promują w podobny sposób co Marvel – twarze Michonne, Daryla i Carol są przyozdobione bardzo podobnym napisem co Avengers „Avenge the Dead”. To żaden plagiat, tylko tak zwany real time marketing, który twórcom The Walking Dead bardzo często zdarza się stosować.


 

 

 

Kogo zginie w Endgame?
 

W najnowszym trailerze słyszymy powtarzane przez bohaterów „Whatever it takes”, co oznacza, że za wszelką cenę będą chcieli pomścić i ocalić poległych. Jednak fani martwią się, że ceną za to będą życia innych superbohaterów. Najbardziej drżą o życie Iron Mana i Kapitana Ameryki. Czy to właśnie oni zginą w filmie? Czy więcej bohaterów poświęci się dla dobra ludzkości i ocalenia bliskich? Czy Avengers uda się pomścić poległych i pokonać Thanosa? Tego dowiemy się już za niecały miesiąc, czyli 25 kwietnia.

 

Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man w filmie Avengers: Endgame Chris Hemsworth jako Thor w filmie Avengers: Endgame Chris Evans jako Steve Rogers / Kapitan Ameryka w filmie Avengers: Endgame

Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff / Czarna Wdowa w filmie Avengers: Endgame Mark Ruffalo jako Bruce Banner / Hulk w filmie Avengers: Endgame Jeremy Renner jako Clint Barton / Sokole Oko w filmie Avengers: Endgame

Źródło zdjęć: Kinowe Uniwersum Marvela

 

Najnowszy zwiastun Avengers: Endgame możesz zobaczyć tutaj:
 

 

Tutaj znajdziesz oficjalne plakaty i gadżety Marvela.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.