AC/DC

AC⚡DC - licencjonowane plakaty i akcesoria z zespołem

Zdobądź oryginalne plakaty i gadżety z ulubionym zespołem

Jeśli jesteś fanem australijskiego zespołu rockowego, którego nazwa oznacza prąd stały i prąd zmienny to świetnie trafiłeś! W tym sklepie znajdziesz mnóstwo plakatów, obrazów i gadżetów z zespołem AC/DC, który został założony w Sydney w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Zespół jest uznawany za pioniera muzyki hardrockowej, choć jego członkowie zawsze klasyfikowali swoją muzykę jako rock & roll. W 1979 roku zespół nagrał jeden ze swoich najpopularniejszych albumów Highway to Hell, który jest także ostatnim nagranym z wokalistą i współautorem utworów Bonem Scottem zmarłym w 1980. Zespół był o krok od rozwiązania, jednak podjęto decyzje o przyjęciu do zespołu Briana Johnsona z którym nagrali swój najlepiej sprzedający się album – Back in Black. Do dzisiaj AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie. Zespół sklasyfikowany jest na 4 pozycji listy „100 Najlepszych Artystów Hard Rocka” sporządzonej przez VH1 oraz na 7 miejsu listy MTV „Najlepsze Zespoły Metalowe Wszech czasów”.


Plakat z AC/DC powieszony na ścianie z cegły
 

Kto śpiewa w AC/DC?

Pierwszym wokalistą zespołu był Dave Evans, jednak ze względu na wiele różnic pomiędzy braciami Young a nim, Evans we wrześniu 1974 roku został zastąpiony przez Bon’a Scott’a. Razem ze Scott’em AC/DC wydało swój debiutancki album: High Voltage. Ostatnim albumem, w którym usłyszeć można głos tego wokalisty jest Highway To Hell. Po śmierci Bon’a Scott’a zespół załamał się i rozważał nawet rozwiązanie, jednak szybko zmienił zdanie i zaczęto szukać następcy. Tak właśnie w zespole pojawił się Brian Johnson. Brian śpiewał w zespole do 2016, kiedy to z powodu problemów ze słuchem nie mógł już kontynuować działalności koncertowej. Od tej pory z AC/DC na scenie występuje Axl Rose, wokalista Guns n’ Roses.


Plakat AC/DC Black Ice


AC/DC - gadżety i plakaty
 

W naszym sklepie znajdziesz plakaty oraz obrazy z okładką płyty „Highway To Hell” przedstawiający członków zespołu: Angusa oraz Malcolma Youngów, Bona Scotta, Phila Rudd’a oraz Cliffa Williamsa. Posiadamy również silikonowe i materiałowe opaski na rękę w kolorze czarnym i czerwonym, przypinki z logiem zespołu oraz okładkami płyt „Back In Black”, „High Voltage” oraz „For Those About To Rock”. Jeśli marzy Ci się kubek z ulubionym zespołem, to również zdobędziesz go właśnie u nas. Każdy fan zespołu, który pragnie okazać swoje uwielbienie do legendarnej grupy znajdzie u nas coś idealnego dla Siebie. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają oryginalną licencję producenta.

PayU