Wielkie promocje Black Friday!

2020-11-26 | Aneta Jarosz | 0 komentarzy
Black Friday w Nice Wall


Czarny Piątek to święto każdego zakupowego maniaka. To właśnie dziś pieniądze wydaje się najlepiej! Dlaczego? Bo wydając zdobywamy upragnione rzeczy o wiele taniej, niż w każdy inny dzień w roku. U nas również masz okazje nabyć świetnej jakości produkty nawet 90% taniej! Co więcej, Black Friday trwa u nas nie 24, a 48 godzin!

 

Promocje na Black Friday!

 

Od piątku 27 listopada do soboty 28 listopada ceny plakatów w naszym sklepie zmniejszają się o 30%. To oznacza, że jeżeli od jakiegoś czasu chodził Ci po głowie plakat z najnowszego sezonu ulubionego serialu, filmu czy ukochanego wykonawcy muzycznego, to właśnie nadarza się jedyna taka okazja, aby zdobyć je w o wiele niższej cenie. Zdobądź najpopularniejsze plakaty z największych hitów tego roku: Star Wars The Mandalorian, WiedźminFriends czy BTS.

 

Plakaty o 40% tańsze w Black Friday

 

W Black Friday zmniejszamy nasze ceny nawet o 90%. Za lustra w ramie i obrazy na drewnie zapłacisz tylko 10% ich ceny. Za lustro w ramie KIll Bill zapłacisz 4,40 zł, a za drewniany obraz Keep Calm And Carry On zapłacisz 15,90 zł! Tak tanio jeszcze nie było! 

 

Kubki 25% taniej w Black Friday

 

Za kubki, notesy czy kalendarze 2021 w ten wyjątkowy dla zakupoholika dzień zamówisz o nawet o 30% taniej, a koniec listopada to jak najbardziej odpowiedni moment, aby uzbroić się w nowy terminarz na nadchodzący rok.
Zobacz nasze kalendarze i dzienniki z Harry'ego Pottera, BTS, Marvel czy Dom z Papieru.

 

Kalendarze 2021 30% taniej w Black Friday

 

Kolejną świetną promocją objęliśmy obrazy na płótnie, za które 29 listopada zapłacisz mniej o 35% Zamów więc świetny i stylowy obraz na płótnie z Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn lub piękne i wzruszające obrazy Sam Toft i Hazel Bowman. W naszej kolekcji znajdziesz też całe mnóstwo canvasów z postaciami z filmów takich jak Avengers, Pulp Fiction czy Star Wars. Nie brakuje nam również obrazów ze sławnymi, legendarnymi muzykami takimi jak Pink Floyd czy zespół The Beatles.

 

Obrazy na płótnie 35% taniej w Czarny Piątek

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.