Prezenty dla Babci i Dziadka

2019-01-11 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Dzień Babci i Dziadka na eplakaty.pl

 

Jeśli co roku kupujesz dla Babci bukiet kwiatów i czekoladki, a dla Dziadka jego ulubiony trunek, to właśnie nastała pora abyś zaskoczył ich, i podarował im coś zupełnie innego. W naszym sklepie znajdziesz sporo pomysłów na niestandardowe prezenty na dzień Babci i Dziadka.

 

Obraz na płótnie Goosiegoosie Taxi autorstwa Sam Toft powieszony w salonie nad skórzaną kanapąCanvas On A Street Where You Live autorstwa Sam Toft powieszony w salonie nad telewizorem

Obraz na płótnie Sam Toft - Afternoon Tea powieszony w jasnym salonie na białej ścianie

 

Wspaniała kolekcja obrazów Sam Toft

 

Sam Toft to angielska malarka, która stworzyła Ernesta i Violet Musztardów. To wspaniałe małżeństwo oraz ich pies Doris podbijają serca naszych klientów. Dlatego wspaniałym pomysłem na prezent dla Twoich Dziadków będzie obraz przedstawiający dzieła Sam Toft. Jej obrazy przedstawiają zakochanych w sobie małżonków podczas zwykłych, codziennych czynności, takich jak jazda na rowerze czy spacer po lesie. Twoim dziadkom z pewnością spodoba się obraz, który będzie przedstawiał niemal ich samych.

 

 

Reprodukcje kinowych legend

 

Twoi Dziadkowie z pewnością pamiętają premiery takich hitów kinowych jak The Godfather, Scarface czy Breakfast at Tiffany's. Występujący w nim aktorzy to dziś legendy kina. Podaruj swoim Dziadkom  wspaniałe reprodukcje z Audrey Hepburn jako Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany'ego, Marilyn Monroe ze Słomianego Wdowca, Clintem Eastwoodem autorstwa Loui Jovera czy Marlonem Brando w roli Ojca Chrzestnego. Reprinty oprawione w ramki będą prezentować się jeszcze lepiej, a dokonując zakupu ramy i reprodukcji oprawimy ją za Ciebie. Twoi Dziadkowie docenią to, że nie kupiłeś im znowu kubka z napisem „najlepszy dziadek” lub kwiatów.

 

Za każdy produkt w dniach 12 - 21 stycznia zapłacisz 20% mniej! Wystarczy, że podczas składania zamówienia w koszyku wpiszesz kod: DzienDB19

 

Więcej pomysłów na prezenty dla Babci znajdziesz tutaj, a dla Dziadka tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.